Ana SayfaİndirExcel indir (ios)

Excel indir (ios)

- Advertisment -

Microsoft office paketi şüphesiz ki en çok kullanılan doküman düzenleme yazılımlarının başında geliyor. Özellikle Excel iş ve kişisel kullanım için en çok kullanılan doküman düzenleme yazılımı. iPhone için Excel uygulaması dosya transferleriniz de ortaya çıkan uyum problemini tamamen ortadan kaldırmayı hedefliyor.

Sürüm bilgileri:  1.5.2

Güncelleme Tarihi:  22.01.2015

İşletim sistemi:  iOS 7.1 ve üzeri kullanan iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 6 ve iPhone 6 Plus ile uyumludur

Boyut: 240 MB

Açıklama: Microsoft, Excel ve diğer Office paketi uygulamalarının uyumsuzluk probleminden dolayı hemen konu ile ilgili çalışmalara başladı. Özellikle iş dünyasında olmazsa olmazımız olan Excel’i telefonlarında düzenleme, kod yazma, sekme ekleme gibi işlemleri yapmakta zorluk çeken kullanıcılar durumdan tam şikeyetci olmaya başlamışlardı ki Microsoft Excell’in uyumluluk problemini tam olarak ortadan kaldıracak yeni sürümünü yayınladı.

Ecxell’i iPhone için tam yetkinliklte kullanma özgürlüğü veren bu yeni uygulama ile Excel dosyalarınızı görüntüleyebilir, yeni Excel tablosu oluşturabilir, formül yazabilir ve diğer tüm özelliklerini kullanabilirsiniz. Artık mail yolu ile gelen Excel dosyasını iPhone da açmak bir problem olmaktan çıkıyor. iOS ile tam uyumlu bu yeni Excel uygulamasını ücretsiz olarak indirin. Telefonunuza yükleme yaptıktan sonra herhangi bir kullanıcı kaydı gerektirmeden Excel’i kullanabilirsiniz.

Görseller: 

excell indir iphone

iOS işletim sistemi kullanan iPhone modelleri için aşağıdaki linkli tıklayarak ücretsiz Excel indirebilirsiniz.

iPhone için Excel indir

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -