Esnaf bulma uygulaması indir

-sponsor-

Süper Esnaf, esnaf bulma uygulaması Turkcell tarafından geliştirilen oturduğunuz yere yakın çevredeki tüm esnafları bulmanızı sağlar. Artık internet sitelerine girip tamirci, telefoncu, hırdavatçı, tüpçü vs. aramanıza gerek kalmıyor. Turkcell henüz çıkardığı ve sürekli büyüyen uygulama sayesinde ihtiyaç duyduğunuz tüm işleri halledebiliyorsunuz.

Süper Esnaf uygulaması içerisinde hem iş yerlerinin adresleri hem de telefon numaraları bulunuyor. Bunun yanında bulunduğunuz konuma göre size yakın olan tüm esnafları ve hangi alan üzerine olduğunu çıkartıyor. Tamirden başka kafeler, restorantlar, barlar ve eğlence yerlerini de Süper esnaf uygulaması sayesinde telefonunuz veya tabletiniz sayesinde şıp diye buluyorsunuz.

Annenizin diyelim ki perdeciye ihtiyacı var, babanızın ayakkabıcıya, sizin sucuya, kardeşinizin tamirciye, komşunuzun vs. ye ihtiyacı var. Süper Esnaf uygulamasını indiriyorsunuz, ücretsiz olarak yüklüyorsunuz ve size en yakın hizmete anında ulaşabiliyorsunuz. Dilerseniz favorileriniz arasına da ekleyebiliyorsunuz. İsterseniz diğer arkadaşlarınızın da görmesi için esnafları paylaşabiliyorsunuz.

Süper Esnaf, esnaf, tamirci, sucu, halı yıkamacı, terzi,market,dükkan,alışveriş merkezi ve aklımıza gelemeyecek daha bir çok dükkana erişmek ve bulmak istiyorsanız uygulamayı ücretsiz olarak indirin. Samsung, HTC, LG, Sony Xperia ve diğer android işletim sistemli cihazlar için esnaf bulma uygulamasını ücretsiz indirmek istiyorsanız buraya tıklayın. Eğer iPhone veya iPad kullanıcısı iseniz Süper Esnaf programını telefonunuza veya tabletinize ücretsiz indirmek ve yüklemek istiyorsanız buraya tıklayın. Super Esnaf Apk indirmek ve güncel sürümünü telefonunuza yüklemek istiyorsanız buraya gidin.

2 Yorumlar

Yanıt bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz