Ana SayfaAndroidTırmanma oyunu indir

Tırmanma oyunu indir

- Advertisment -

Crazy Climber Türkiye’nin en çok indirilen telefon tırmanma oyunu uygulamalarından birisidir. Oyun kategorisinde yer alan Crazy Climber yani çılgın dağcı oyunu Crazy Climber firmasının açıklamalarına göre Temple Run, Temple Run 2, Subway Surfers gibi koşma oyunlarının piyasadaki pazar payına ortak olmak için çıkarıldı. Akıllı telefonunuza indirip, yükleyebileceğiniz Crazy Climber oyununun temel felsefesi ‘Artık koşmak yok, şimdi tırmanma zamanı.’ dır.

crazy climber resim

Crazy Climber Oyunu Özellikleri

Android ve ios gibi işletim sistemleri tabanlı Samsung, iPhone, HTC, General Mobile ve diğer android telefonlarda oynanabilen Crazy Climber oyunu tamamen ücretsizdir.

Çılgın dağcı oyununu oynayabilmek için 3D efekt ve görüntüler mevcuttur. 3D olan Crazy Climber oyunu canlı ve zengin grafiklerle doludur.

Seçeceğiniz seviye ve zorluk derecesine göre Crazy Climber yani çılgın dağcı isimli karakterimize özel parkurlar oluşturulur ve tek yapmanız engelleri aşıp en yükseğe tırmanmaktır.

Aldığınız puanlar neticesinde kilitli itemleri açarak size sürpriz hediyeler ve bonuslar verir.

Oyunda hız ayarı, istediğimiz anda oyunu durdurma gibi ek fonksiyon ve işlevleri de mevcuttur.

Son olarak Crazy Climber ( Çılgın tırmanıcı) tırmanma oyunu oynamak isteyenlere bir tavsiyede bulunuyor. Lütfen güvenliğiniz için oyunun taklitlerini ve hilelerini indirmeyin. Biz de aynı şekilde sizleri bu konuda uyarmak isteriz. Telefonunuza 3-5 puan fazladan almak için oyun hilesi indirip mağdur olmayın. Hile yapımcılarına ve sahte uygulamaları indirirek kişisel bilgilerinizi kaptırmayın. :)

iPhone

Crazy Climber çılgın dağcı oyununu iPhone ios işletimli telefonunuza indirmek için, parkurları aşıp en yüksek puanı toplamak için oyunu indirip yüklemeniz gerekmektedir. iPhone 5S, iPhone5, iPhone 4S, iPhone4, iPhone 3S ve iPhone 3’te Crazy climber oyununu oynamak için telefon modelinize uyumlu linke tıklayın ve indirin. iOS 7, iOS 6 ve diğer iOS modellerinde çalışmaktadır.

iPhone 5s veya 5 için Crazy Climber   indir

 iPhone 4s veya 4 için Crazy Climber  indir

 iPhone 3s veya 3 için Crazy Climber  indir

Samsung

Crazy Climber uygulamasını indirmek için sağa sola atlayarak zorluklar karşısında mücadele edip en tepeye çıkmak için Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S3, Samsung Galaxy S2, Samsung S4 Mini, Samsung S3 Mini, Samsung S2 mini, Samsung Galaxy Wonder, Samsung Galaxy Ace I ve Ace II, Samsung Galaxy Win, Samsung Galaxy Trend ve diğer Akıllı Anroid işletimli Samsung modellerine oyunu indirebilirsiniz. Crazy climber indirmek için uyumlu telefonu seçin ve yükleyin.

Samsung Galaxy S4, S3, S2 Crazy Climber  indir

Samsung Galaxy S4 Mini, S3 Mini, S2 Mini Crazy Climber  indir

Samsung Galaxy Crazy Climber  indir

Samsung Galaxy Ace, Galaxy Trend için Crazy Climber indir

Samsung Android Crazy Climber  indir

Tablet

Crazy Climber uygulaması tabletlerde de çalışmaktadır. Samsung Tab 3, Samsung Tab 2 ve diğer Samsung Tabletlerde; iPad 3, iPad 2 ve diğer iPad tabletlerde ; Android işletimli tüm tabletlerde sorunsuz çalışmaktadır. Tabletinize Crazy Climber uygulamasını indirmek ve çılgın dağcı oyununu oynamak için lütfen tabletinize uyumlu olan modeli seçin ve indirin.

Samsung Tab3, Tab2 için Crazy Climber  indir

Samsung Tablet için Crazy Climber  indir

Ipad Tablet için Crazy Climber  indir

Casper Tablet için Crazy Climber  indir

Htc Tablet için Crazy Climber  indir

HTC

Crazy Climber uygulamasını HTC One Max için, Htc Desire için, Htc Desire 601 için, Htc Desire 300 için, Htc Desire 500 için, Htc Desire 200 için, Htc Desire X için, Htc One Sv için, Htc Butterfly için, Htc One mini ve Htc’nin diğer modelleri için indirebilirsiniz. Çılgın Dağcı oyununu yani parkur oyunu oynamak en tepeye tırmanmak için telefonunuza uyumlu modele tıklayın ve oyunu indirin.

HTC One serisi için Crazy Climber  indir

HTC Desire serisi için Crazy Climber  indir

HTC Butterfly için Crazy Climber  indir

HTC android için Crazy Climber  indir

General Mobile

General Mobile Discovery android işletimli telefonunuza çılgın dağcı oyununu indirmek ve parkurları aşıp en tepeye tırmanmak için için alttaki linke tıklayın.

General Mobile Crazy Climber  indir

General Mobile Discovery Crazy Climber  indir

Casper

Casper VIA A3216, Casper VIA  A3316, Casper VIA V4  modelleri olan telefonunuza ya da Casper VIA Tablet 7”, Casper VIA Tablet 10′ tabletinize Crazy climber yüklemek ve oynamak için aşağıdaki linklerden Casper marka telefonunuza uyumlu olana tıklayın.

Casper VIA- V4 Crazy Climber indir

Casper VIA  A3216 için Crazy Climber indir

Casper VIA  A3316 Crazy Climber indir

Casper VIA Tablet 7′ Crazy Climber indir

Casper VIA Tablet 10′ Crazy Climber indir

Nokia ve Blackberry

Crazy Climber nokia için ve Crazy Climber, çılgıın dağcı oyunu blackberry için sürüm barındırmamaktadır.Crazy Climber Nokia Lumia ve diğer nokia telefonları için ve Blackberry Z10, q10, Z25 ve diğer blackberry modelleri için çıktığında sitemizde duyurulacaktır.

- Advertisment -
Önceki İçerik
Sonraki İçerik

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -