Ana SayfaİndirClash of Clans taş, elmas hilesi var mı?

Clash of Clans taş, elmas hilesi var mı?

- Advertisment -

Clash of Clans oyununda hile var mıdır? Oyunla ilgili hile paylaşımı yapan sitelerin, paylaştığı dosyaların hilelerle, elmas kazanma ile ilgisi var mıdır? Bu makalemizde hilelere değineceğiz.

Clash of Clans dünyada en çok para kazanan uygulamaların başında geliyor. İddialara göre Clash of Clans oyunculardan günlük 1,5 milyon dolar civarında para kazanıyor. Mantıken düşünmek gerekirse, bu kadar güçlü bir firmanın oyun açığı barındırması ve kullanıcılarına hile yaptırmaya izin vermesi ne kadar doğru?

Elbette oyunun ilk çıktığı zamanlarda birden fazla açık vardı. Örneğin, oyunun ilk çıktığı zamanlarda ölmeyen devlerden 3 kat daha fazla ganimet kazanabiliyorduk. Ancak Supercell firmasının hilelere yoğunlaşması ve tüm açıklarını kapatması fazla uzun sürmedi. İnternette hangi konuya girerseniz girin Clash of Clans ile ilgili %100 çalışan bir hile bulamazsınız. %20 çalışan hile de buulamazsınız. Yayımlanan tüm programlar, yöntemler Clash of Clans hesabı çalma üzerinedir.

Bir başka amaç ise site sahiplerinin sahte hile programları, gerçekliği yansıtmayan hack tools araçları paylaşarak kullanıcıları kendi sitelerine çekmektir. Böylece üzerinizden rant elde etmek ve reklamlar üzerinden kar yapmaktır.

Bunları pek ala siz de biliyorsunuz ancak oyun oynamanın amacı keyif ve zevk almaktır. Hile yapsanız bile sadece kendinizi kandırırsınız. Milyonlarca kullanıcı emek harcayarak bir yerlere gelirken, hile indirmek ve kurduğunuz programlarla başkalarının önüne geçmeye çalışmak hak yemekten başka bir anlama gelmez.

Clash of Clans hilesi neden yok?

İnternette Clash of Clans ile ilgili çok sayıda hile videosu izlemiş olabilirsiniz ancak bu yapılan hilelerin tümü geçicidir. Yani oyunda bir nesnenin değeriyle oynanarak yüksek gösterilir, sayısı arttırılır. Ancak oyundan çıkış yapıp tekrar girildiğinde değerin eskiye dönüştüğü görülür. Bunun sebebi de Clash of Clans’in sunucularındaki verilerinizle sizde olanların uyuşmamasından kaynaklanır. Clash of Clans bu uyumsuzluğu tespit eder ve hesap bilgilerinizi eski haline çevirir.

- Advertisment -

Ello nedir?

Sup indir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -