Castle Clash bedava puan kazanma

-sponsor-

Castle Clash dünyada en çok indirilen ve oynanan strateji, aksiyon ve macera oyunlarından biridir. Sahip olduğunuz şehri geliştirme, Klana katılma ve rakibin köyünü yağmalama oyunun temel özelliklerindendir. Fakat yağmalama işlemini gerçekleştirmek, köyümüzün seviyesini ve surları iyileştirmek bize bazen pahalıya mal olabiliyor. Pahalılıkta kastım ise oyundaki altınımızın azalması işleri zorlaştırabildiği gibi gelişmemiş yavaşlıyor.

Bunun bir çözümü var aslında. Anlatacağımız yöntem bir hile değil. Tamamen legal yollarla puan kazanarak, kazandıklarını hediye çekine dönüştürmek ve ücretli itemleri satın almanız mümkün.

Castle Clash Bedava Altın, Gems, Mana, Elmas nasıl kazanılır?

FreeMyApps aracılığıyla. Bu program Castle Clash’a sponsor olduğundan programı indirip sizden istediklerini yapmanız koşuluyla ücretsiz puan kazanabilir, kazandığınız puanları 25,35,45 dolarlık hediye çeklerine dönüştürebilirsiniz.

castle-clash-altin-kazanma-yontemi-mobilkaynak

Castle Clash Hediye Çeki almak için Nasıl puan kazanılır?

FreeMyApps uygulamasını vereceğimiz linklerden indirin. Uygulamayı açın ve sizden istediklerini yerine getirin. Yani telefonunuza indirmenizi istediği uygulamayı indirin, kaydolun dediği yere kaydolun, ankete katılın. Bu gibi işlemlerle puan kazanabilir, Castle Clash için hediye çekinizi ücretsiz yapabilirsiniz.

Apple, iOS, iPhone Telefon için FreeMyApps indir

Android, Samsung, HTC, General Mobile, Casper, Sony Xperia ve diğer Telefonlar için FreeMyApps indir

FMA

Castle Clash Hilesi var mı?

Arkadaşlar lütfen bir dakika durun ve düşünün. 50 milyon kez indirilen bir savaş oyununun sahipleri sizce hile yapılmasına müsaade eder mi? Siz hile yapacaksınız diye oyun açığı bırakır mı? Cevap belli. Tabii ki de bırakmaz.
Castle Clash hilesi yoktur. Var olduğunu söyleyenlere inanmayınız, kanmayınız. Üzerinizden para kazanılmasına izin vermeyiniz. Atalarımızın bir sözü var: ”Bedava peynir fare kapanında olur.” diye. Lütfen bu konuda duyarlı ve dikkatli olun.

Castle Clash Benzeri oyunlar var mı?

Eğer Castle Clash oyunu sizi sarmadıysa ona benzer bir oyun olan Clash of Clans oyununu oynayabilirsiniz.

Castle Clash’a çok yakın sayılabilecek bu oyunu indirmek ve telefonunuza yüklemek için aşağıdaki linke tıklayın.

Clash of Clans ‘e göz at.

Yanıt bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz