Ana SayfaİndirCandy Crush Saga Yeni

Candy Crush Saga Yeni

- Advertisment -

Candy Crush Saga, Android ve iOS’a en çok indirilen ve Facebook ortamında da oynanabilen bulmaca oyunudur. 100’den fazla seviyesiyle, maceradan maceraya koşacağınız bu oyun can satın almak dışında tamamen ücretsiz.

Candy Crush Saga’yı ister tek başına oyna istersen arkadaşlarınla yarış. En çok puanı topla, şeker dolu dünyada en üst sırada kal.

candy-crush-saga

Candy Crush Saga Özellikleri: 

Renkli ve capcanlı grafikler,

Oynamaya doyamayacağın yüzlerce bölüm,

Arkadaşlarınla beraber yer aldığın puan tablosu,

Seviye atlamak için yardımcı ögeler ( Tılsımlar, güçlendiciler)

Oynadığın seviyeyi aşmak için geçerli kilit sistemi,

Facebook’ta oynarken sonrasında Android, iOs telefonunuz üzerinden devam edebilme.

 Candy Crush Saga Güncellemeler:

1.18.0

Rainbow Runway eklendi. (440 Yeni Bölüm)

1.22.0

Dreamworld ( Düşler ülkesi ) eklendi ( 65 Yeni Bölüm )

Boş zamanlarınıza eğlence katmak istiyorsan Candy Crush Saga’yı indirmek sana ilaç gibi gelecek. Oyunu indirmek için telefonunun işletim sistemine ( Android, iOS, Smartphone ) uygun linke tıkla ve bu kervana sende katıl. :)

iPhone

iPhone için Candy Crush Saga , iPhone 5, iPhone 5S, iPhone 4, iPhone 4s, iPhone 3 ve iPhone 3s için uyumludur. iPhone için ücretsiz Candy Crush Saga yüklemek için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

iPhone için ücretsiz Candy Crush Saga indir

Samsung

Samsung kullanıcıları için Candy Crush Saga ‘nın, Samsung S3, Samsung S3 mini, Samsung Note, Samsung Bada için ve Android işletim sistemi kullanan diğer Samsung modelleri için versiyonu mevcuttur. Samsung için ücretsiz Candy Crush Saga indirmek istiyorsanız aşağıdaki linkten Google Play Candy Crush Saga sayfasına erişebilirsiniz.

Samsung için ücretsiz Candy Crush Saga  indir

Nokia

Nokia için ücretsiz Candy Crush Saga indirmek isteyen kullanıcıların Windowsphone işletim sistemi kullanıyor olması gerek. Nokia Lumia, Nokia 920, Nokia Smartphone işletim sistem ve Symbian için Candy Crush Saga indirmek isteyenler, Nokia Ovi için Candy Crush Saga indirmek isteyenler için üzücü haber, maalesef Symbian için Candy Crush Saga şimdilik mevcut değil. Fakat Candy Crush kadar güzel bir oyun mevcut: Candy Pop Saga. Candy Pop Saga nokia için linklere tıklayın.

Nokia için ücretsiz Candy Crush Saga  indir

Nokia Lumia için Candy Crush Saga  indir

Windows Phone için Candy Crush Saga  indir

Android

Android işletim sistemi kullanan, Turkcell T20 için Tictoc, Turkcell T40 için Tictoc, Vodafone Smart Mini için Tictoc, HTC Desire , HTC one, HTC mini ve HTC’nin diğer modelleri için Candy Crush Saga  ücretsiz indirmek istiyorsanız aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Android için Candy Crush Saga  indir

Htc için Candy Crush Saga  indir

Turkcell T40 için Candy Crush Saga  indir

Turkcell T20 için Candy Crush Saga  indir

Huwai için Candy Crush Saga  indir

Kendi kıraş Saga İndir

Blackberry

Blackberry için  Candy Crush Saga  indirmek istiyorsanız biraz daha beklemeniz gerekecek. Blackberry için Candy Crush Saga  versiyonu şimdilik yayımlanmadı.

General Mobile

General Mobile Discovery ve General Mobile android telefonlar için Candy Crush Saga  yüklemek için uyumlu olan linke tıklayın.

General Mobile Discovery için indir

General Mobile Android indir

Tablet için Candy Crush Saga  indir

Yukarıda da belirttiğimiz gibi Candy Crush Saga ‘yı telefonlarınız yanı sıra tabletleriniz için de kullanabilirsiniz. Tablet için Candy Crush Saga   ücretsiz  Candy Crush Saga indirmek istiyorsanız aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz.

Samsung Tab 2 için Candy Crush Saga indir

Samsung Tablet için Candy Crush Saga indir

iPad için Candy Crush Saga indir

Samsung Tab 3 için Candy Crush Saga indir

Bilgisayar

Bilgisayarınız da Candy Crush Saga  kullanmak için, Candy Crush Saga’yı ücretsiz olarak Bilgisayarınıza indirmeniz, kurmanız gerekir. Aşağıdaki linkten ücretsiz olarak Bilgisayarınıza Candy Crush Saga indirebilirsiniz. Bilgisayar için şuan mevcut sürümü yoktur.  Candy Crush Saga yayımlandığında Mobilkaynak.com’da paylaşılacaktır.

Bilgisayar için indir

For pc

- Advertisment -

Ello nedir?

Sup indir

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -