Boom Beach indir

-sponsor-

Boom Beach nedir?

Boom Beach oyunu, Supercell tarafından geliştirilen ve şuan için yalnızca Android ve iOS işletim sistemli telefon veya tabletlere indirilebilen en iyi strateji uygulamasından biridir. Clash of Clans’e benzeyen ve oyuna yeni alternatif olan Boom Beach oyununu Google Play Android market veya Apple iTunes mağazasından ücretsiz olarak telefonunuza ya da tabletinize indirebilirsiniz.

boom-beach-download-for-mobile-ios-iphone-samsung-galaxy

Boom Beach nasıl bir oyundur?

Boom Beach oyununda barbarlar, okçular, devler (Giant) ve ilginç yaratıkların bulunduğu bir gezegende mücadele etmek yerine Kara Muhafızları tarafından işgal edilmiş adaları geri almaya çalışıyoruz. Şeytan askeriyle savaşarak ve amansız mücadele ile tüm karaları tekrardan elde edebilmek bizim en büyük amacımız. İlk başta sınırlı askere sahip oluyoruz fakat zaman geçtikçe ve savaştıkça kendimizi güçlendirip geliştirerek ada ele geçirdikçe asker sayımızı arttırabiliyoruz. Bu da askeri gücümüzü arttırarak bizi daha güçlü kılıyor.

Clash of Clans’in teması ve arayüzüyle oldukça yakınlık barındıran Boom Beach uygulaması en çok indirilen ve mobil cihazlarda en çok oynanan savaş ve strateji oyunlarından bir tanesi. Oyun için satın alma özelliği ile ücretli olan eşyaları alarak daha da güçlü olabiliyoruz. Dilersek eşya satın almadan ücretsiz olarak savaşa devam edebiliriz. Yani uygulamadan bedava faydalanabiliriz. Bir çok zorlayıcı bölümden oluşan oyun, Clash of Clans, Castle Clash gibi benzer oyunlar arayanlar için tam bir ilaç. Tavsiye savaş ve strateji oyununa ihtiyacınız varsa Boom Beach size göre.

boom-beach-ios-android-download-for-pc-lumia-apk

Boom Beach savaş ve strateji oyununu Android işletim sistemli Samsung Galaxy, HTC, LG, General Mobile Discovery, Casper Via, Sony Xperia, Turkcell T, Vodafone Smart, Avea Intouch, Huawei, Piranha ve diğer Android 4.0.3 üzeri Tablet veya telefonlar için ücretsiz olarak indirmek ve Full+full oyun keyfi yaşamak için buraya tıklayın. iOS işletim sistemli iPhone veya iPad cihazınıza Boom Beach’i indirmek ve yüklemek için ise buraya tıklayın.

Not: Boom Beach Windows phone, Symbian ve Blackberry OS işletim sistemli telefonlara indirilememektedir. Ayrıca şuan için mevcut Boom Beach Apk full sürümü bulunmamaktadır. Bir başka konumuzda ise Boom Beach ile ilgili rehber ve klavuz niletiğinde hileler paylaşacağız.

Yanıt bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz