Ana SayfaİndirBoom Beach genel hızlı yükselme, gelişme, savunma stratejileri

Boom Beach genel hızlı yükselme, gelişme, savunma stratejileri

- Advertisment -

Boom Beach yeni başlayanlar için genel savunma, saldırı ve bina inşa etme taktikleri

  Clash of Clans’in yapımcısı olan Supercell’in son çıkan online deniz savaşı oyununda elmaslarımızı kullanarak binalarımızı ve tersanelerimizi geliştirebiliyoruz. Sonradan çıkmasına rağmen milyonlarca kullanıcıyı kendine bağlayan Boom Beach oyununda hızlı gelişmek ve çabucak level atlayabilmek için bazı stratejilerin yaratılması gerekir.

  Hızlı gelişmek ve sıralamada en üst sıralara çıkabilmek için yeni oyuncuların başlangıç olarak aşağıdaki yöntemlere başvurması gerekir:

  • İlk önce evleri(konut) ve kereste fabrikanızı yükseltmeniz gerekmektedir. Eğer ilk yükseltmeleriniz bu yöndeyse gambot ve savaş gemilerine ağırlık vermelisiniz.
  • Böylelikle oyunda tek bir birimi geliştirdiğinizden dolayı altına ihtiyaç duyacak ve seri bir şekilde savaşmak isteyeceksiniz. İlerde Klan(Clan) savaşlar için oyun içi yazışmalara başvuracak ve yapacağınız savaş sayısını arttıracaksınız.
  • Elmaslarınızı vakitten kazanmak ve binaları hızlı tamamlamak için harcamak yerine üslere harcayın. Alanınızı yükselterek savaş sayısını arttırmaya çalışın. Ne kadar savaş o kadar ganimet ve o kadar hızlı büyüme.
  • Adanızda bulunan ağaçları kaldırmak için de çaba göstermelisiniz. Yeni yerleşim ve inşa birimleri açmak sizin yararınıza olacaktır.

boom-beach-taktik-2

Bunun yanında başarı profilinizi tamamlayarak da elmas kazanma şansına sahipsiniz. Kaynak tabanınızda çıkan elmaslar da yine hızlı gelişiminize katkı sağlayacak. Elmaslar yeni üs kurmanızı kolaylaştıracak.

Boom Beach Savaş taktiği nasıl olmalı?

Nasıl bir savaş taktiği geliştirmeliyiz? Oyunda karşı tarafa saldırırken en çok ağır silahlı karakterleri kullanmak faydalı olabilir. Ağır silahlıların sağlık değeri yüksek olduğundan, bu birimler önde yer aldığında diğer askerlerinizin işini kolaylaştırırsınız.

Boom Beach Savunma taktiği

Karargahınızı en geriye koymak yönetimi ve zaferi kolaylaştırır. Yenilmemek ve oyunu kazanabilmek için karargahın çevresine konutlar ve kereste fabrikası koyun. Ön tarafına ise havan topları koyarak bu bölgeyi koruma altına alın. (Ancak arada mesafe olmalı.) Havan toplarının önüne de ağır silahlı askerlerinizi yerleştirin. Mayınları, askerlerini karaya çıkarma yapacak kişinin geleceği şekilde doğru bir sırayla dizin.

- Advertisment -

Ello nedir?

Sup indir

2 YORUMLAR

  1. Karargahı en arkaya koysan bile fark etmez. Bir sürü karargahı arkada olan yeri 2 meşale ile aldım. Ana üssün arkada olması düşmanlar için bir avantajdır. Çünkü; sis perdeleri ile düşmanlarını adanın arkasına götürmesi ve ana üssü yıkması daha kolay olacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -