Be My Eyes İndir

-sponsor-

Görme engeli bulunan bireyler için geliştirilen müthiş bir uygulama. Be My Eyes görme engelli bireyler için oldukça önemli bir hizmet sunuyor.

Sürüm Bilgisi: 1.4.1

İşletim Sistemi: iOS 7.0 ve üzeri

Boyut: 74.3 MB

Üretici Firma: Be My Eyes

Açıklama:

Be My Eyes, iOS kullanıcılarının kendi aralarında önemli bir yardımlaşma gerçekleştirmesi açısından müthiş bir uygulama. Görme engelli bireylerin günlük yaşam içerisinde karşılaştığı problemler için tasarlanmış durumda. Görme engeli bulunan birey, uygulama ile tanımlayamadığı nesnenin görüntüsünü alarak karşı tarafa gönderebiliyor. Karşı taraf, kullanıcıya ses desteği ile yardımcı oluyor. Aynı zamanda satın alınan ürünlerin son kullanma tarihlerini, özelliklerini, ilaçların prospektüslerini okuyamayan bireyler uygulama aracılığı ile görüntü göndererek uygulamadan yararlanabiliyor. Uygulamadaki ses desteği sayesinde görme engelli bireyler gerekli bilgileri alabiliyorlar. Be My Eyes son yılların en yararlı uygulamalarından biri olarak gösterilebilir.

Uygulamayı https://itunes.apple.com/na/app/be-my-eyes-helping-blind-see/id905177575?mt=8 adresi üzerinden indirebilmeniz mümkün.

Yanıt bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz