Ask Fm indir

-sponsor-

İnternette tüm dünyayı kasıp kavuran soru cevap çılgınlığını akıllı telefonunuzda da sürdürmeniz mümkün.  AskFm uygulamasıyla bilgisayardaki soru-cevabınıza android, ios işletimli akıllı telefonunuzdan devam edebilir, eğlenceyi doruk noktaya taşıyabilirsiniz.

AskFm uygulaması gelen güncellemelerle adeta bilgisayardaki keyfinizi gölgeleyebilir. Basit tasarımlı AskFm ile arkadaşlarınızın profillerini daha kolay gözlemleyebilirsiniz. Ayakta, otobüste, restorantta, kafede anında sorular alır ve cevaplarsınız. Bildirimler alır, size yöneltilen soruları ve aynı şekilde sorduğunuz sorulara yanıt verilip verilmediğini görebilirsiniz. Son gelen güncellemeyle artık video şeklinde verilen cevapları da izleyebilirsiniz.

resim2_ask-fm-2

iPhone

Ask.fm uygulamasını iPhone marka telefonunuza yükleyerek soru-cevap platformunda yerinizi hazır edebilirsiniz.  iPhone 5s, iPhone 5, iPhone 4s, iPhone 4, iPhone 3s ve iPhone 3 modellerinden  sahip olduğunuz ios işletim sistemli telefona Ask fm uygulamasını yüklemek için ilgili linke tıklayın.

iPhone 5s veya 5 için Ask.Fm  indir

 iPhone 4s veya 4 için Ask.Fm indir

 iPhone 3s veya 3 için Ask.Fm indir

Samsung

Ask fm bana soru sor uygulamasını Samsung modelli telefonunuza indirmek için alttaki linklere göz atın. AskFm uygulaması Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S3, Samsung Galaxy S2, Samsung S4 Mini, Samsung S3 Mini, Samsung S2 mini, Samsung Galaxy Wonder, Samsung Galaxy Ace I ve Ace II, Samsung Galaxy Win, Samsung Galaxy Trend ve diğer Akıllı Anroid işletimli Samsung modellerine yüklenebilir. Samsung android telefona Askfm indirmek için ilgili linke tıklayın.

Samsung Galaxy S4, S3, S2 Ask.Fm indir

Samsung Galaxy S4 Mini, S3 Mini, S2 Mini Ask.Fm indir

Samsung Galaxy Ask.Fm indir

Samsung Android Ask.Fm indir

HTC

Htc telefonunuzda soru cevap deneyimini yaşamak, yatağınızdan size yöneltilen sorulara yanıt vermek istiyorsanız telefonunuzun modeline uyumlu linke tıklayın ve indirin. Ask fm uygulamasını HTC One Max için, Htc Desire için, Htc Desire 601 için, Htc Desire 300 için, Htc Desire 500 için, Htc Desire 200 için, Htc Desire X için, Htc One Sv için, Htc Butterfly için, Htc One mini ve Htc’nin diğer modelleri için indirebilirsiniz.

HTC One serisi için Ask.Fm indir

HTC Desire serisi için Ask.Fm indir

HTC Butterfly için Ask.Fm indir

HTC android için Ask.Fm indir

Tablet

Askfm uygulamasına tabletlerden de ulaşmak mümkün. Tabletinizde ask fm uygulamasını bir an önce kullanmak istiyorsanız Samsung, Ipad, HTC, Casper, Asus ve diğer tablet modellerine uygulamayı yüklemek için sahip olduğunuz marka modeline uyumlu linke tıklayın.

Samsung Tab3, Tab2 için Ask.Fm indir

Samsung Tablet için Ask.Fm indir

Ipad Tablet için Ask.Fm indir

Casper Tablet için Ask.Fm indir

Htc Tablet için Ask.Fm indir

Asus Tablet için Ask.Fm indir

 Nokia

Ask fm uygulaması smartphone dünyasında yayımlanmadığımdan Nokia için ask.fm uygulaması indirmek istiyorsanız beklemeniz gerekecek. Ask.fm Nokia için çıktığında sitemizde duyurulacaktır.

 Blackberry

Blackberry telefonlar için Nokia’da olduğu gibi Ask.fm uygulamasını indirmek mümkün değildir. Appworld’e Askfm yüklendiğinde sitemizde yayımlanacaktır.

General Mobile

General Mobile’ın tek android işletimli telefonu olan General Mobile Discovery için Ask.fm uygulamasını indirmek istiyorsanız alttaki linke tıklayın.

General Mobile Ask.Fm indir

General Mobile Discovery Ask.fm indir

 Casper

Casper VIA A3216, Casper VIA  A3316, Casper VIA V4  modellerinden herhangi birine sahipseniz Ask.fm uygulamasını indirebilir bana soru sor uygulamasını kullanmaya başlayabilirsiniz. AskFM uygulamasını telefonunuza indirmek ve yüklemek için sahip olduğunuz modelin üzerine gelip tıklayın.

Casper VIA- V4 Ask.Fm indir

Casper VIA  A3216 için Ask.Fm indir

Casper VIA  A3316 Ask.Fm indir

Casper VIA Tablet 7′ Ask.Fm indir

Casper VIA Tablet 10′ Ask.Fm indir

1 YORUM

  1. mersin adanada olan bayanlar tanisalim
    ben murat mersinden tanisnak isteyen
    bayanlari beklerim wapsap 05064942008

Yanıt bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz