Ana SayfaAndroidAndroid ve iOS için Re kamera uygulaması indir

Android ve iOS için Re kamera uygulaması indir

- Advertisment -

RE uygulaması, Android ve iOS işletim sistemiyle çalışan iPhone ile iPad cihazlara RE Camera isimli cihazı bağlayabilmenizi sağlayan HTC’nin ücretsiz ve resmi olarak sunduğu bir uygulamadır. RE camera, küçük boru uzunluğunda olup hem amatör hem de profesyonel çekimler yapmamıza olanak tanıyan HTC tarafından üretilen video ve resim çekme cihazıdır.

RE kamera telefonunuzun kamerasına ihtiyaç duymadan cihaz aracılığıyla fotoğraf çekmek, video kaydı yapmak gibi özelliklere olanak tanıyor. Uygulamayı telefona bağlayarak çektiğiniz videoları izleyebilir, dosyalarınızı telefona taşıyabilirsiniz. RE camera telefonunuza kablosuz olarak bağlanıyor ve kamera çekimi başlatma veya durdurma işlemini kameraya dokunmadan gerçekleştirebiliyorsunuz.

htc-re-camera-app-download

Bunun yanında vizörü telefon ekranından görebiliyorsunuz. Otomatik fotoğraf ve video aktarımı yine bu uygulama sayesinde mümkün hale geliyor. Bulut depolama işlemleri ile hafıza yerine sanal depolama alanını kullanabiliyorsunuz. Çektiklerinizi sosyal ağlarda paylaşarak sevdiklerinize çekimlerinizden haber verebilirsiniz. Örneğin; Kameranızı bir konuma sabitledikten sonra, başından ayrılarak telefondan çektiğiniz anın görüntülerini inceleyebilir, durdurmama ve yeniden başlatma gibi işlemler gerçekleştirebilirsiniz.

Android ve iOS işletim sistemine sahip mobil akıllı telefon veya tabletlere yükleyebileceğiniz bu uygulamayı ilk olarak Android tabanlı modeller için indirmek istiyorsanız buraya gidin. iOS’un iPhone ve iPad modelleri için indirmek ve yüklemek için ise buraya gidin.

 

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -