Android ve iOS için Fıkra uygulaması indir

-sponsor-

Fıkra her ne kadar kısa ve basit görünümlü olsa da ”Fıkra oluşturmak veya fıkra anlatmak” yetenek isteyen bir iştir. Öyle her önüne gelen fıkra anlatamaz. Kimi insan hiç komik olmayan bir fıkrayı görsel eğlenceye
ve anlattığını en komik fıkraya çevirebilirken, kimisi de içerisinde mükemmel ince espiriler barındıran fıkrayı bir türlü anlatamaz. Kimseyi de güldüremez. Eğer fıkra okumaktan hoşlanıyorsanız ve çevrenizdekilere fıkra anlatma noktasında uzman bir birey olduğunuzu düşünüyorsanız Fıkra Anlat uygulaması tam size göre.

fikra-uygulamasi-indir-mobil

Fıkra Anlat uygulaması hem iOS hem de Android işletim sistemine sahip olan mobil cihaz ve tabletler için gayet ideal en eğlenceli ve popüler fıkra uygulamalarının başında geliyor. Bir de Klasik fıkra sitelerinden ve uygulamalarından çok farklı. Çünkü burada fıkra okumuyor dinliyorsunuz. İnsanların paylaştıkları fıkraları dinleyerek de binevi sosyal oluyorsunuz. Dilerseniz kendi sesinizden bir fıkra anlatıp, arkadaşlarınıza gönderebiliyor ve paylaşabiliyorsunuz.

fikra-uygulamasi-indir-komik

Kısa, Temel, Nasreddin Hoca, Hayvan, Okul, Yöresel, Meslek ,Erkek-Kadın gibi kategorilerde komik fıkra ve kapak fıkralar yer alan uygulamada, istediğiniz kategoriye girip fıkra dinleyebiliyorsunuz. İsterseniz de girdiğiniz kategoriye kendi sesinizden fıkra ekleyebiliyorsunuz. En çok indirilen uygulamalardan biri olan Fıkra Anlat uygulamasını Samsung, HTC, LG, Sony Xperia ve diğer androidli telefonlar ve tabletler için indirmek istiyorsanız buraya tıklayın. iOS işletim sistemine sahip olan iPhone ve iPad için indirmek için ise buraya tıklayın ve Fıkra Anlat uygulamasını cihazınıza ücretsiz yükleyin.

Yanıt bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz