Ana SayfaİndirAndroid için Konuşan Tom Altın Peşinde indir

Android için Konuşan Tom Altın Peşinde indir

- Advertisment -

Konuşan Tom şimdilerde çok daha farklı maceralar peşinde koşuyor. Konuşan Kedi bildiğiniz üzere ilk kez karşımıza çıktığı dönemlerde yalnızca konuşuyordu. Konuşan Kedi Tom uygulamasını indirdiğimizde, kedimize söylediğimiz şeyleri tekrarlamasını isteyebiliyor, onunla eğlenceli zamanlar geçirebiliyorduk. Şimdilerde Tom evden dışarı çıkıyor ve altın peşine düşüyor.

Adından da anlaşılacağı üzere altın peşinde olan Konuşan Tom ile yapmamız gereken şey engelleri aşarak, sonsuz koşuda en yüksek skora ulaşabilmek ve olabildiğince karda, kışta ve ormanda zenginleştirilmiş grafiklerle, üç boyutlu görsellerle donatılmış yollarda uzun mesafeler kat etmek.

Konuşan Kedi Tom Altın Peşinde oyununun hikayesine göre, Tom tüm altınlarını hırsıza kaptırmıştır ve hırsız kaçarken altınları yola dökmek zorunda kalmıştır. Hırsızın peşine düşen Konuşan TOM oyunda tüm altınları toplamaya ve hırsızı yakalamaya çalışıyor. Konuşan TOM’un yanı sıra Konuşan Angela’yla da hırsızdan dökülen altınları toplamak için kullanabilirsiniz.

Farklı türdeki sonsuz koşu oyunlarında yüksek puanlar elde ederek yeni kilitler açın. Oyundaki özel eşyaları, altınları toplayarak en güzel ve en büyük evini inşa et. Alt geçit tünellerini kullanın ve bambaşka boyutların içerisinde gezinin. Ödülleri ve hazineyi kazanmak için kasaları aç.

Tüm bunların yanında Konuşan Kedi Tom Altın Peşinde uygulamasını indirerek arkadaşlarınla kıyasıya rekabet içerisine girmen mümkün. Subway Surf benzeri uygulamalardan biri olan bu eğlenceli oyuna sahip olmak için aşağıdaki bağlantı adresini kullanın.

iPhone için Konuşan Kedi Tom altın peşinde indir

Android için Konuşan Kedi Tom altın peşinde indir

- Advertisment -

Ello nedir?

Sup indir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -
Their key characteristics are ease of use and modest system requirements. mostbet This feature is called Mostbet in-play betting and is available for most sports events. o’yinlarni Mostbet has over 20 titles for lotteries like Keno and Scratch Cards. mostbet uz After installing the application, open it on your Android device. depozitlar uchun