Ana SayfaAndroidAndroid için Star Wars: Galactic Defense indir

Android için Star Wars: Galactic Defense indir

- Advertisment -

Android için Kule Savunma oyunu indir

Star Wars: Galactic Defense oyunu, Star Wars serisinin farklı bir oyunu olup, kullanıcılara macera yaşatan mobil kule savunma oyunudur. Android işletim sistemiyle çalışan akıllı telefon ve tabletlere ücretsiz olarak indirebilir; strateji oyunu Star Wars’da aydınlık veya karanlık tarafı seçerek savaş oyununa başlayabilirsiniz.

Oyunda iki tarafın kendi savunma kuleleri ve farklı oyun stratejileri bulunuyor. Star Wars: Galactic Defense oyununda temel amacımız bize bir anda değil de yavaş yavaş saldıran düşman askerlerini durdurmak en büyük amacımız. Bu da Age of Empires oyunuyla benzerlik olduğuna işaret. Askerleri durdurmak için hem savunma kuleleri hem de Star Wars kahramanlarını (Heroes) kullanabiliriz. Oyundan zaferle ayrılmak ve düşmanımızı yenmek için kule ve kahraman yerleşimi noktasında dikkatli olmalıyız.

Star-Wars-Galactic-Defense-2

Kolaydan zora doğru giden bir oyun olan Star Vars oyununda aldığınız kararlar çok önemli. Görsel açıdan kullanıcıların oldukça beğendiği uygulamayı Android işletim sistemiyle çalışan tablet ve telefonlar için buradan indirebilirsiniz. Sitemizde Star Wars: Galactic Defens apk sürümü bulunmamaktadır.

Star-Wars-Galactic-Defense-5

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -