Ana SayfaAndroidAndroid için reklam engelleme programı indir

Android için reklam engelleme programı indir

- Advertisment -

İnternette aktif olan kullanıcı sayısı arttıkça haliyle reklamını yaptırma peşinde koşan firmalar da kullanıcıların peşini bırakmıyor. Nihayetinde internette reklam veren firma, kurum ve kuruluş sayısı arttıkça reklamı yayınlayıp daha çok para kazanmaya çalışan siteler ortaya çıkıyor. Sürekli reklam görmekten sıkıldıysanız, tıkladığınız yerden reklam çıkıyorsa; bunun önüne reklam engelleme apk uygulamaları ile geçebilirsiniz.

Bilgisayarda reklamların nerede konuşlandığını görebilsek de bu android cihazlarda, mobil telefon ve tabletlerde mümkün olmuyor. Linke tıklayacağımızı zannederken orada beliren ufak bir reklama dokunmak ve peş peşe açılan cinsel içerikli sayfalar baş ağrıtabiliyor. Hatta sırf reklamlar yüzünden telefonumuza, tabletimize virüs bulaşabiliyor ve cihazımızı yavaşlatmasının yanında büyük bir güvenlik tehdidiyle karşı karşıya kalabiliyoruz.

Peki reklamları nasıl kaldıracağız?

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi neyse ki artık reklamlardan kurtulmak için ilgili reklam engelleme, reklam yasaklama ve reklam görüntülemeyi kapatma uygulamaları çıktı.
Vee bunu en iyi şekilde Reklamengelleme.com sitesi yaptı. Android cihazlar için kesin bir ilaç gibi görünen ve tüm reklamları engellemenizi sağlayan gerekli apk ve Firefox, Chrome, Yandex ve Explorer uygulamalarını barındıran siteye uğrayarak sorununuza çözüm bulabilirsiniz. Reklam engellemek için yalnızca sitenin android reklam engelleme bölümüne ulaşmak için buraya tıklayın.

Reklamengelleme.com nasıl bir sitedir?

Yalnızca cihazınızda bulunan kötü amaçlı ve artık görmek istemediğiniz reklamları engellemeye odaklanmış bir program sitesidir. Adından da anlaşıldığı gibi odaklandığı nokta full, kesin anlamda indireceğiniz programlarla size yardımcı olmayı amaçlar. Hem reklamları engellemek öyle sanıldığı gibi zor bir iş de değil. İçeriğinde barındırdığı Full reklam engelleme programlarıyla android cihazınızda yapacağınız tek bir işlemle o telefonu kullandığınız sürece rahat edeceksiniz.

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -