Ana SayfaAndroidAndroid için Minecraft indir

Android için Minecraft indir

- Advertisment -

Minecraft, geçtiğimiz yıllarda ortaya çıkan ve tüm dünyayı kasıp kavuran sanal dünya oyunudur. Minecraft uygulamasını indirerek gerçek hayatta yaptığınız pek çok şeyi gerçekleştirebilir, kendinize yepyeni bir dünya yaratabilirsiniz. Tabii yeni dünya yaratmak için oyunun adından da anlaşıldığı gibi madencilik yapmanız gerekiyor.

Sürüm bilgileri:  25 Ocak 2015

İşletim sistemi:  Android 2.3 ve üzeri

Boyut: 26 MB

Uyumlu modeller:  Android 2.3 ve üzeri akıllı cihazlar

Biraz daha açmak gerekirse oyun içindeki blokları kırarak yeni eşyalar keşfetmek ve onları işlemek en büyük amaçlarımızdan biri. Örneğin ağaç bloklarını balta ile keserek tahta, kömürü bularak meşale ve demiri bularak kılıç yapabiliyoruz. Ancak oyunda sabah ve akşam kavramları olduğundan gece karanlığında düşmanlarımıza karşı dikkatli olmamız gerekiyor.

Çok oyunculu (Multiplayer) ve Online serverlara bağlanarak oynayabildiğimiz Minecraft uygulamasını Android cihazlar için indirebilir, akıllı telefon veya tabletlere yükleyebilirsiniz. Uygulama ücretsiz değildir. 14.99 Türk Lirası karşılığında uygulamaya sahip olabilirsiniz. Google Playsiz Minecraft apk indirme sürümü yasal sebeplerden dolayı sitemizde bulunmamaktadır. Uygulamanın tam adı Minecraft – Pocket Edition’dur.

Bilgilendirme: Sitemizde Minecraft hileleri, Full Mod, hile kodları vs bulunmamaktadır.

Minecraft indir

Minecraft oyunu ile ilgili görseller;

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -