Ana SayfaİndirAndroid için en iyi CSS uygulamaları indir

Android için en iyi CSS uygulamaları indir

- Advertisment -

Gün geçtikçe yazılıma verilen önem artıyor. Web tasarım ve uygulama geliştirme noktasında kullandığımız teknolojilerden biri de CSS. Android için indirebileceğiniz, üzerinde kendinizi geliştirmek, yeni stiller tasarlamak ve örnek CSS kodlarından yararlanabileceğiniz CSS uygulamaları sayesinde desktoptan arta kalan zamanlarınızda mobil cihazınız üzerinden CSS öğrenmeniz mümkün.

İnternet sayfasının makyajı olarak tabir edebileceğimiz CSS sayesinde renk ayarları, yazı tipi, animasyon, sınıflar oluşturma ve diğer çeşitli düzenlemeler, değiştirmeler ve geliştirmeler yapılabilir. CSS, HTML’in içine gömülebileceği gibi CSS stil dosyaları oluşturarak da ayrı şekilde çalışma yürütülebilir.

Peki kendimizi yazılım ve web dillerinde geliştirmek için Android’e hangi uygulamaları indirebiliriz? CSS öğrenmek istiyorum diyenler, Android’e ne yükleyebilir? İşte yanıtlar…

CSS Editör

CSS yalnızca derleme ve kodların çalışabilirliğini denetleyen CSS Editor, Android için indirebileceğiniz yardımcı CSS uygulaması olabilir. Uygulama hakkında yorum yapmak gerekirse, güncellenmeye ihtiyacı var ve editör olarak sorunsuz çalışsa bile geliştirilmeli.

Ücretsiz indir

CSS Pro Free

CSS öğrenmek isteyenler için Giriş, Stil uygulama, kutu modeli, renk tabloları, font, CSS selector türleri, renk değerleri ve daha pek konuyu içerisinde barındıran uygulama yeni başlayanların işini kolaylaştırabilir. Ancak CSS Pro Free’nin İngilizce olduğunu hatırlatalım.

Ücretsiz indir

Programlama Öğren

HTML5, Asp.net, CSS,CSS3, HTML5, Java, Javascript, JQuery, Pascal, Perl, Php, Python, Ruby, SQL, SVG, Swift ve daha pek çok dili ve web aracını bünyesinde barındıran Programlama Öğrenme uygulaması sayesinde günden güne hedeflediğiniz dilleri öğrenerek kendinizi geliştirebilirsiniz.

Ücretsiz indir

Udemy

Udemy’nin içerisinde kullanıcılar tarafından hazırlanan eğitim videoları bulunuyor. Ücretli ve ücretsiz Udemy videolarından CSS derslerine göz atmanız ve kategorize edilmiş konulara çalışarak CSS alanında bir uzmana dönüşmeniz mümkün.

Ücretsiz indir

Web Development

Yalnızca web geliştiricileri için tasarlanan Web Development içerisinde, bir web sitesi için yeterli yazılım bilgisini barındıran HTML, CSS, JS dersleri ve alıştırmaları bulunduruyor.

Ücretsiz indir

Solo Learn CSS

Android platformunda, Google Play Store’da web geliştirme ve kodlama öğrenme üzerine geliştirilmiş en iyi yazılımlardan biri. Geniş kütüphanesi, numaralandırılmış eğitim makaleleri, konu anlatımları ve alıştırmalar ile Sololearn sizi CSS öğrenmeye ve kendinizi geliştirmeye çok iyi hazırlıyor.

Ücretsiz indir

Peki siz Android cihazınızda CSS öğrenmek için hangi uygulamayı kullanıyorsunuz?

- Advertisment -
Önceki İçerik
Sonraki İçerik

Ello nedir?

Sup indir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -