Ana SayfaİndirAndroid için BBTAN by 111% indir

Android için BBTAN by 111% indir

- Advertisment -

BBTAN uygulaması şimdilerde Google Play’de en çok indirilen ve farklı Android oyunu arıyorum diyenlerin tercih edebileceği oyunlar arasında yer alıyor. Beceriye dayalı olan Android BBTAN uygulamasını boş zamanlarını eğlenceye çevirmek isteyenlerin tercih edebileceği eğlenceli bir oyun.

Kısaca oyunu tanıtmak gerekirse BB-TAN uygulamasında farklı figürlere sahip karakterler bulunuyor. Seçtiğimiz karakter ile belli sayıda topları yukarıdaki tuğlalara atarak kırmaya ve bir sonraki bölüme geçmeye çalışıyoruz.

Her kutucuğun üzerinde bir rakam bulunuyor ve bu, kutuları kaç atışla vurabileceğiniz anlamına geliyor. Oyun ilk başlarda oldukça kolay gibi görünse de bölüm ilerledikçe daha zor bir hal alıyor ve yapacağınız hesaplamalarla birlikte maharet istiyor.

Eşsiz toplar, basit ve süper mini toplar dahil almak üzere 35’i aşkın top bulunan oyunda GooglePlay desteği ile birlikte arkadaşlarınızla mücadele etme şansına da sahipsiniz. Bağımlılık yapıcı, beceri oyunları kategorisindeki BBTAN ile oynaması kolay ve eğlenceli şekilde, fiziksel oyun makinesini kullanarak, renk cümbüşüne, eğlenceli ses efektleri ve komik karakterlerle dolu dünyaya dahil olun.

Uygulama içi satın alma özelliğine sahip olsa bile ücretsiz indirilebilen BBTAN şimdiden 10 milyon indirme barajını aşmış ve indirilme sayısına oranla en yüksek puan almış uygulamalardan biri.

Eğer siz de Android telefon için indirebileceğiniz ilginç bir oyun arıyorsanız tercihinizi BBTAN’dan yana kullanabilirsiniz. BBTAN oynamak istiyorsanız aşağıda sizler için paylaşılmış bağlantı adresini kullanarak, Play mağazası üzerinden uygulama yükletmeyi başlatmanız yeterli olacaktır. İyi eğlenceler.

BBTAN ücretsiz indir
- Advertisment -

Ello nedir?

Sup indir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -