Android için Adobe Reader apk indir

-sponsor-

Adobe Reader, bilgisayarların yanısıra Android cihazlar için ücretsiz olarak indirebileceğiniz pdf dosya görüntüleme uygulamasıdır. Pdf dosyalarını açmak ve mobil cihazınız üzerinden hızlıca görüntülemek için Adobe Reader apk uygulamasını indirebilir, dökümanlara kolayca erişebilirsiniz. Buna ek olarak pdf dosyalarını şifreleyebilir, güvenliğinizi sağlayabilirsiniz.

Sürüm bilgileri: 11.4.1

Güncelleme Tarihi:  1 Ocak 2015

İşletim sistemi:  Android 2.2 ve üzeri cihazlar

Boyut: 8.3 MB

Oldukça şık ve basit bir arayüze sahip olan Adobe Reader uygulamasıyla metinleri kolay ve akıcı şekilde okuyabilirsiniz. Kelime araması da yapmanıza olanak tanıyan uygulama içerisinde kaybettiğiniz veya bulmak istediğiniz bölüme erişebilirsiniz. Türkçe dilde hizmet veren Adobe Reader’in diğer özellikleri ise şu şekilde:

PDF dosyalarına metin ekleyebilme, form kullanma, dökümanları yönetme ve üzerinde ayar yapma, akıllı yakınlaştırma, metin seçimi. Adobe Reader apk 11.4.1 indirmek için aşağıdaki bağlantı adresine tıklayın. Apk dosyasını Zippyshare üzerinden ücretsiz ve Google Playsiz olarak indirin. Google Play Store üzerinden indirmek için buraya gidin.

Adobe Reader apk 11.4.1 indir

Adobe Reader apk ile ilgili görseller:

adobe-reader-apk-indir

Yanıt bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz