Ana SayfaAndroidAndroid,Windowsphone için çeviri uygulaması indir

Android,Windowsphone için çeviri uygulaması indir

- Advertisment -

iTranslate mobil cihazlar üzerinde çeviri yapma imkanı tanıyan ve 50’ye yakın dilin birbiri içerisinde çevrilmesini sağlayan bir çeviri programıdır. Android işletim sistemine sahip telefonlar ve tabletler için son derece kullanışlı olan ve 3 milyona yakın indirme sayısıyla en çok indirilen çeviri programlarından biri olan iTranslate uygulaması ile hem kelimeleri hem de cümleleri çevirebiliyorsunuz.

ceviri-programi-uygulamasi-indir-cumle-paragraf-kelime-2

iTranslate sayesinde bir taşla iki kuş vurabilirsiniz. Acaba bu ne demek? Bir taşla iki kuştan kastımız iTranslate uygulamasını hem sözlük hem de cümle çevirici olarak kullanabilirsiniz. Dilerseniz paragrafları bile yabancı dillere ya da kendi dillerinize çevirebilirsiniz. Başta Türkçe-İngilizce cümle çeviri olmak üzere, İngilizce- Türkçe, Almanca-Türkçe, Türkçe-Almanca, Fransızca-Türkçe, Türkçe-Fransızca, Arapça-Türkçe, Türkçe-Arapça, T-İspanyolca, Türkçe- Rusça ve pek çok dili birbiri arasında çevirebilirsiniz. Yalnızca Türkçe değil örneğin İngilizce- Fransızca, Almanca-İngilizce dilleri arasında da çeviriler yapabilir anlamını bilmediğiniz kelimelerin anlamlarını, eş anlamlısını öğrenebilirsiniz.

Yaptığınız çevirileri kolayca elde etmek için hem e-postanıza gönderebilir hem de twitter üzerinden paylaşabilirsiniz. Böylece kopyala-yapıştır derdiyle uğraşmamış olursunuz. İngilizce’ye yeni başlayanlar ve yabancı dilleri yeni öğrenen kişiler için son derece önem taşıyan ve telefon ile tablet için mutlaka indirilmesi gereken tavsiye uygulamalar arasında yer alıyor. Bunun yanında yalnızca kelimeleri, cümleleri ve paragrafları çevirmek yerine sesinizi kullanabilirsiniz. Telefonda uygulama içerisinde mikrofonu aktif hale getirerek çeviri programı içerisinde ses ile çeviri yapabilirsiniz.

ceviri-programi-uygulamasi-indir-cumle-paragraf-kelime-3

Android platformlarında çalışan ve ücretsiz olarak kullanabilen uygulamada 50’ye yakın dili kendi arasında çevirmek ve yabancı, anlamını bilmediğimiz sözcükleri daha kolay öğrenmek için bu uygulamayı bir yöntem, metod olarak kullanabilirsiniz. Samsung Galaxy; HTC Desire, Mini, One ; LG G3, G2, Pro, Casper Via, General Mobile Discovery, Sony Xperia ve diğer android mobil aygıtlar ve tabletler için iTranslate çeviri yapma uygulamasını indirmek ve yüklemek için buraya tıklayın. Uygulamanın şuan için sitemizde Apk sürümü bulunmamaktadır. Windowsphone işletim sistemli Nokia Lumia modelleri için çeviri uygulaması, iTranslate’i indirmek için buraya dokunun.

Not: Çeviri uygulaması içerisinde bulunan tüm diller şunlardır; Afrikanca, Almanca,  Arapça, Arnavutça, Belarusça, Bulgarca, Çekçe, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince, Hırvatça, Çekçe, Danca,Endonezce, Estonca, Farsça, Filipince,  Fince,  Fransızca, Galce, Galiçyaca, Hollandaca, İngilizce, İbranice, İrlandaca, İsveççe, İspanyolca,  İtalyanca, İzlandaca,Hintçe, Macarca,  Japonca, Korece, Letonca, Litvanca, Makedonca, Malayca, Maltaca, Norveççe, Lehçe, Portekizce, Rumence, Rusça, Sırpça, Slovakça, Slovence,  Svahili,Tayca, Türkçe, Ukraynaca, Vietnamca, Yunanca,Yidişçe

Not: iTranslate uygulamasını kullanmak için internet bağlantısı gereklidir. İnternetsiz uygulamayı maalesef etkin olarak kullanamazsınız.

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -