Ana SayfaAndroidAlkol promil hesaplama uygulaması indir

Alkol promil hesaplama uygulaması indir

- Advertisment -

Blood Alcohol Finder, kanda bulunan alkolün kaç promil olduğunu hesaplayan uygulamadır. Android için ücretsiz olarak indirebileceğiniz Blool Alcohol Finder’ı kullanmak için bizden istenen yaş, cinsiyet gibi bilgileri ve ardından aldığımız alkolün markası, adedini giriyoruz. Uygulama tahmini olarak hesaplama yapıyor ve kanımızdaki alkol oranını ölçüyor.

Bunun yanında en son aldığınız alkol zamanına göre de kanınızda şuan için kaç promil alkol olduğunu ortaya çıkıyor. Ancak dediğimiz gibi yalnızca tahmini bir değer yürütüyor. Yüzde yüz gerçeği yansıtmıyor. Eğer promil hesaplama, bir bira kaç promil, promil nasıl hesaplanır, alkol promil dönüştürücü programı gibi konularla ilgileniyorsanız kandaki alkolü hesaplayıcı bu uygulamayı deneyebilirsiniz. Arkadaşlarınızın promilini hesaplayabilir, yeni bir eğlence yaratabilirsiniz.

Uyarı: Uygulama kesin istatistik elde etmenizi sağlamaz. Yolculuğa çıkmak için bu uygulamaya bağlı kalmak veya buna göre hareket etmek sizin açınızdan pek doğru olmayacaktır. Blood Alcohol Finder apk indirme bağlantısı sitemizde mevcut değildir.

Android için promil hesaplama uygulaması indir

Blood Alcohol Finder ile ilgili görseller:

promil-hesaplama-uygulama-android

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -