Adobe Reader indir

-sponsor-

Bilgisayarların vazgeçilmez başlangıç kitleri arasında yer alan Adobe Reader programı mobil dünyasında mevcut olan android, iOS, OS ve windowsphone telefonlarının tümü için artık kullanılabilir durumda. Adobe Reader uygulaması telefonda temelde pdf dosyalarını açmanızı sağlar.

adobe-reader-telefona-indir-iphone

Bilgisayarla uğraşmanıza hiç gerek kalmadan, göz atmanız gereken, birine göndermeniz gereken pdf dosyasını telefonunuzdan açabilir, değişiklikler yapabilir ve kayıt edebilirsiniz. Ayrıca pdf uygulaması olan Adobe Reader sizlere dosyayı paylaşma özelliği de sunuyor. Son derece hızlı ve kullanışlı olan, bilgisayardaki ekran görüntülerinden pek bir farkı olmayan uygulamayı iOS, Android, Windowsphone ve Blackberry Os işletim sistemlerine mensup olan tüm telefonlara ücretsiz olarak hiç bir ücret ödemeden yükleyebilirsiniz.

Adobe Reader, dosya okuyucu uygulamasını iPhone (5s, 4S,3S), Samsung, HTC, Blackberry, General Mobile, Casper, LG, Sony Xperia, Nokia Lumia, Android Tablet, Apple Tablet (Tab3 Tab2 Lite), Windows Phone 8.1 tablet için indirmek istiyorsanız, sahip olduğunuz telefon modelinin üzerine tıklayın.

Yanıt bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz