Ana SayfaHaberlerGoogle Chrome'ya yapay zeka geliyor! Çağ atlayacak

Google Chrome’ya yapay zeka geliyor! Çağ atlayacak

- Advertisment -

Google, Chrome tarayıcısına yönelik önemli güncellemeleri duyurarak kullanıcı deneyimini artırmayı hedefliyor.

Güvenlik Kontrolü adlı yeni özellik, kullanıcıları potansiyel tehlikelere karşı otomatik olarak uyaracak ve böylece tarayıcı güvenliğini daha etkin bir şekilde sağlayacak.

Ayrıca performans kontrolleri ile kullanıcılar, uzun süre kullanılmayan sitelere ait izinleri kolayca iptal edebilecek ve bildirimleri hızlıca kapatma imkanına sahip olacak.

Sekme gruplarına gelen güncelleme, kullanıcıların sekmeleri gruplayarak düzenlemelerine ve bu grupları farklı cihazlar arasında senkronize etmelerine olanak tanıyacak böylece daha verimli bir iş akışı sağlanacak.

Ayrıca Chrome’un bellek kullanımını daha etkili bir şekilde yönetmesine yardımcı olan Bellek Tasarruf modu, kullanıcılara daha fazla kontrol imkanı sunacak.

Google aynı zamanda, 2024 başında Chrome’a entegre edilecek olan yapay zeka modeli Gemini ile güçlendirilen özelliklere vurgu yaptı.

Tüm bu güncellemelerin önümüzdeki hafta içinde kullanıcılara sunulması bekleniyor, böylece Chrome kullanıcıları daha güvenli, hızlı ve kullanıcı dostu bir deneyim yaşayabilecekler.

Google, tarayıcı dünyasında öncü konumunu sürdürmeye ve kullanıcıların beklentilerini karşılamaya odaklanıyor.

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -