Ana SayfaAndroidTictoc indir

Tictoc indir

- Advertisment -

Tictoc nedir?

Tictoc ücretsiz mesajlaşmanızı, internet üzerinden ücretsiz konuşmanızı ve  yurt dışı ile ücretsiz konuşmanızı ücretsiz iletişim kurmanızı sağlayan bir anlık mesajlaşma uygulamasıdır. Tictoc’u telefonunuz yanında teblet için ve bilgisayar için de ücretsiz indirebilirsiniz.

Birden fazla ücretsiz anlık mesajlaşma uygulaması kullanmak yerine sadece Tictoc ile hem telefonunuz hem de bilgisayarınız ile arkadaşlarınıza bağlı kalın.

Tictoc ile resim, video, müzik gönderme

Tictoc ile ücretsiz konuşma ve ücretsiz mesajlaşabildiğiniz gibi arkadaşlarınıza ve sevdiklerinize resim, video, dosya, mp3 gönderebilirsiniz. Ücretsiz Türkçe Tictoc indirmeniz dilediğiniz zaman dilediğiniz kişilerle doküman paylaşmanıza olanak sağlar, bu iş hayatınızda da size yardımcı olacaktır.

tictoc-logo-indir-mobilkaynak

Dosya Yönetimi

Tictoc programıyla anlık mesajlaşmanızda kullandığınız dökümanlar (Resim, Video, Müzik ve Diğer Dosyalar) saklanarak bunlara mobil cihazınız üzerinizden ulaşmanız kolaylaşır. Birçok anlık mesajlaşma programlarına göre Tictoc’un bu özelliği büyük bir artıdır ve böylesi erişim kolaylığına sahip bir program denenmeye değer.

Kulüpler

Sosyal medya paylaşım sitelerinde olduğu gibi aile, arkadaş,hobi gibi kavramları ihtiva eden gruplar oluşturabilir, yükleyeceğiniz dosyalarla hızınıza hız katarak yolunuza devam edebilirsiniz. Ayrıca kulüpler sayesinde arkadaşlarınızın gönderilerini beğenebilir, sevginizi Tictoc aracılığıyla gösterebilirsiniz.
Planlar yaparsınız,
Paylaşırsınız,
Yorumlarsınız,

Hepsinden ziyade Tictoc’larsınız.

Stickerlar

Resimlerle sohbet etmenin en kolay yolu olan bu program;  gönlünüzden geçen resmi, videoyu animasyon ve stickera dönüştürerek sohbetinize farklı bir boyut katar. Stickerları mesajlaşırken ve sohbet ederken dilediğiniz yerde kullanabilirsiniz.

Neden TicToc?

Metin, Resim, Video ve diğer dökümanları kullanarak iletişim kurmanızı sağlar.

Diğer birçok programa nazaran yüksek bağlantı hızıyla sesli arama yapma imkanı tanır.

Arkadaş listeninizi ekle, bul, sil komutlarıyla yönetmeniz kolaylaşır.

Basit görüntüsünün altındaki dolu özellikleriyle daha sizi daha fazla cezbeder.

Tictoc programını ücretsiz olarak indirmek ve arkadaşlarınızla bir an önce iletişime geçmek için lütfen telefon modelinize uygun olan sürümü aşağıdaki link ağından (linkerden) bulabilirsiniz.

 iPhone

iPhone için Tictoc, iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 4, iPhone 4s, iPhone 3 ve iPhone 3s için uyumludur. iPhone için ücretsiz Tictoc indirmek için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

iPhone için ücretsiz Tictoc indir

Samsung

Samsung kullanıcıları için Tictoc’un, Samsung S3, Samsung S3 mini, Samsung Note, Samsung Bada için ve Android işletim sistemi kullanan diğer Samsung modelleri için versiyonu mevcuttur. Samsung için ücretsiz Tükçe Tictoc indirmek istiyorsanız aşağıdaki linkten Google Play Tictoc sayfasına erişebilirsiniz.

Samsung için ücretsiz Tictoc indir

Nokia

Nokia için ücretsiz Tictoc indirmek isteyen kullanıcıların Windowsphone işletim sistemi kullanıyor olması gerek. Özellikle Nokia Lumia için yaygın olarak kullanılan Windows Phone için ücretsiz Tictoc’a aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz. Symbian için Tictoc indirmek isteyenler, Nokia Ovi için Tictoc indirmek isteyenler için üzücü haber, maalesef Symbian için Tictoc şimdilik mevcut değil.

Nokia için ücretsiz Tictoc indir

Nokia Lumia için Türkçe Tictoc indir

Windows Phone için Tictoc indir

Android

Android işletim sistemi kullanan, Turkcell T20 için Tictoc, Turkcell T40 için Tictoc, Vodafone Smart Mini için Tictoc, HTC Desire ve HTC’nin diğer modelleri için Tictoc ücretsiz indirmek istiyorsanız aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Android için Tictoc indir

Htc için Tictoc indir

Turkcell T40 için Tictoc indir

Turkcell T20 için Tictoc indir

Huwai için Tictoc indir

tiktok ve tiktak indir

Blackberry

Blackberry için Tictoc indirmek istiyorsanız biraz daha beklemeniz gerekecek. Blackberry için Tictoc versiyonu şimdilik mevcut değil.

Tablet için Tictoc indir

Yukarıda da belirttiğimiz gibi Tictoc’u telefonlarınız yanı sıra tabletleriniz için de kullanabilirsiniz. Tablet için Tictoc ücretsiz Türkçe Tictoc indirmek istiyorsanız aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz.

Samsung Tab2 için Tictoc indir

Samsung Tablet için Tictoc indir

iPad için Tictoc indir

Bilgisayar

Bilgisayarınız da Tictoc kullanmak için, Tictoc’u ücretsiz olarak Bilgisayarınıza indirmeniz, kurmanız gerekir. Aşağıdaki linkten ücretsiz olarak Bilgisayarınıza Tictoc indirebilirsiniz.

Bilgisayar için Tictoc indir

- Advertisment -
Önceki İçerik
Sonraki İçerik

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -