Başka bir telefona gelen sms ve çağrıları takip etmek

-sponsor-

Günümüz yüzyılındaki programlar, uygulamalar aracılığıyla artık ailenizi, sevdiklerinizi, çalışanlarınızı takip etmeniz mümkün. Artık şüphelendiğiniz, güvenemediklerinizin görüşmelerini, sms mesajlarını, e- maillerini, anlık mesajlaşmalarını izleyin. Hatta GPS vasıtasıyla nerede olduğunu bulun.

Bu alanda son derece kaliteli görüşme, sms, multimedya takip edici uygulamalar mevcut ve çağrıları kaydetmek, çağrı geçmişini görmek, canlı görüşmeye anında müdahale etmek sizin için çok kolay.
Bilirsiniz son zamanlarda telefon çocukların ellerinden düşmez oldu. Ebeveynler bu konudan bir hayli şikayetçi ve çaresiz.  Mesajları ve konuşmaları takip etmek için bu programları yükleyebilir, güven konusunda çocuklarınızı teste tabi tutabilirsiniz.  ”Okuldan mı kaçtı yoksa derslerini uslu uslu dinliyor mu?”  sorusuna yanıt bulabilirsiniz. Telefon dünyasında girdiği ortamları, konuştuğu, yazıştığı kişileri görebilir onun için gerekli önlemleri alabilirsiniz. Ayrıca mesajlarını takip ederek çocuklarınızın sorunlarını gün ışığına çıkarıp, çözüme taşıyabilirsiniz.
Eşiniz, sevgiliniz şüphelendiğiniz davranış ve hareketler sergiliyorsa yine bu takip programı tam size göre. Hangi saatte nereye gitti? Kiminle konuştu? Kaç saniye sürdü? Kime kaç mesaj attı? Whatsapp’dan, tictoc’dan ne gönderdi? Kime gönderdi? Bütün hepsinin cevabı bu yazılımda. Bilgisayara tüm sesleri kaydedebilir, kiminle mesajlaştığını yazıcıdan tarihine göre çıkarabilirsiniz.

Android çağrı, sms takip uygulaması

Samsung, HTC, LG, Sony gibi Android işletim sistemi kullanan telefonların sms takibi, çağrı geçmişlerini, whatsapp kiminle konuştuğunu, line kiminle görüştüğünü takip etmeniz için aşağıdaki başka telefonu kontrol etme programını kullanabilirsiniz.

android sms, çağrı takip uygulaması indir

iPhone çağrı, sms, telefon takip programı

iPhone kullanan birinin nereye sms attığını görmek, whatsapp konuşmalarını okumak, line kiminle görüşmüş, telefon çağrılarına uzaktan erişmek ve nerede olduğunu bulmak için iTunes’dan Call Track uygulamasını kullanabilirsiniz. iPhone gizli takip uygulaması için aşağıda ki linkli kullanın.

iPhone sms, çağrı, whatsapp konuşmaları, kiminle konuştuğunu takip etme programı indir

14 Yorumlar

  1. İyi günler
    İphone kullanıyorum. Call Track programını buldum ve şimdi indiriyorum. Ancak nasıl kullanılır bilmiyorum. Sanırım uygulama dili ingilizce. Mesela takip edeceğim hedef kişiye herhangi bir uyarı yada bildirim gidermi? Bu uygulamanın ikonu saklanabilirmi? Kısaca her anlamda gizli takip mümkünmüdür? Çünkü hedef kişi talip edildiğini anlarsa büyük sıkıntılar çıkabilir. Bilgilerinizi rica ederim. Teşekkürler…

  2. Adının tel bir uygulama yapmam gerekıyomu tel şifreli onun tel ellmemeden oluyomu benım ıcın onemlı ucretlımı

    • sizden bi konuda yardım isticem yardımcı olursanız sevinirim. bu gösterdiğiniz pakete baktım ve benim almam için çok pahalı bi paket. league of legendste hesap takası yaparken karşısı taraf anlamadıgım şekilde e posta adresimi çalıp telefonunu kendi üzerine geçirdi hesabı geri almaya çalıştım telefona mesaj gönder yerinde onun telefonu yazıyor telefonu var elimde ama beni engelledi onun telefonundaki mesajları okuyup gelen mesajı görme imkanınız varmı acaba telefon numarası 0544 263 9318 eğer alamazsak son çare escort sitelerine dagıtacağım artık telefon numarasını yardımcı olursanız sevinirim kaç yüz liralık hesabım gitti kurtarırsak inanın sevindirirsiniz beni

  3. Benim için en iyi özelliklere sahip çok benzer bir program keşfettim (IMHO) ve adı mSpy. Çocuklarınızı veya ailenizi / sevdiklerinizi tehlikeli iletişimlerden kontrol etmek için harika bir çözüm

Yanıt bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz