Samsung Notlar Uygulamasını Bilgisayara Yedeklemek

0
Mobil cihazlar ile ilgili soru cevap platformu!Kategori: Cep TelefonuSamsung Notlar Uygulamasını Bilgisayara Yedeklemek
Samsung Notlar Uygulamasını Bilgisayara Yedeklemek 1NEVZAT SERİN sordu 2 hafta önce

Merhaba Samsung telefonumda bulunan not uygulamasındaki bilgileri bilgisayarıma aktarmak (kopyalamak) istiyorum. Fakat dosyanın nerede olduğunu bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

1 Yanıt
Best Answer
Samsung Notlar Uygulamasını Bilgisayara Yedeklemek 2Ilhan Oğlakçıoğlu yanıtladı 2 hafta önce

Merhaba, Samsung telefonunuzdaki verileri ve uygulamaları yedeklemek için Samsung Galaxy Geri Yükleme ve Yedekleme sayfasına göz atın. Sayfamızda yedekleme aracı olan Smart Switch’in kullanımı ve nereden indirebileceğiniz hakkında bilgiler bulacaksınız.

Samsung Notlar Uygulamasını Bilgisayara Yedeklemek 3NEVZAT SERIN yanıtladı 2 hafta önce

Merhaba ilginiz için teşekkür ederim. Soruyu yanlış sorduğumu fark ettim. Benim sorunum not uygulamasını pc de açmak içeriğine ulaşamak, değiştirmek, gerekirse yeni haliyle tekrar telefona geri yükleyebilmek. Bunun için ne yapmam lazım? Bu konuda yardımcı olursan sevinirim.

Samsung Notlar Uygulamasını Bilgisayara Yedeklemek 4Ilhan Oğlakçıoğlu yanıtladı 2 hafta önce

Rica ederim, not uygulamasındaki verilerinizi bilgisayar üzerinde düzenlemek için Side Sync programının işe yarayabileceğini düşünüyorum. Telefonunuzu bilgisayara bağlayıp bilgisayar üzerinden kontrol etmenize yarıyor. Sms atabiliyor, mesajlaşabiliyor hatta uygulamaları kullanabiliyorsunuz. Bilgisayar klavyesi ile notlarınızda düzenleme yapabilirsiniz diye düşünüyorum. Bunun dışında notları bilgisayarınıza yedekleyip geri yüklemeniz muhtemelen veri güvenliğinizden dolayı mümkün olmayacaktır. Samsung bu işleme izin vermiyor olabilir.

Bu soruyu yanıtlayabilir misiniz? Yardımcı olmak için birkaç dakikanızı ayırın.

Samsung Notlar Uygulamasını Bilgisayara Yedeklemek - Mobilge
Samsung Notlar Uygulamasını Bilgisayara Yedeklemek 5
Mobil cihazlar ile ilgili soru cevap platformu! › Kategori: Cep Telefonu › Samsung Notlar Uygulamasını Bilgisayara Yedeklemek 0 Olumlu Oyla O
Editor's Rating:
0

Sorup öğrenmek istediğini aşağıdaki formu kullanarak sor.
Editörlerimiz ve diğer kullanıcılar anında cevaplasın!

[dwqa-submit-question-form]