Samsung Notlar Uygulamasını Bilgisayara Yedeklemek

0
Mobil cihazlar ile ilgili soru cevap platformu!Kategori: Cep TelefonuSamsung Notlar Uygulamasını Bilgisayara Yedeklemek
NEVZAT SERİN sordu 4 sene önce

Merhaba Samsung telefonumda bulunan not uygulamasındaki bilgileri bilgisayarıma aktarmak (kopyalamak) istiyorum. Fakat dosyanın nerede olduğunu bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Yanıt bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1 Yanıt
Best Answer
Ilhan Oğlakçıoğlu Staff yanıtladı 4 sene önce

Merhaba, Samsung telefonunuzdaki verileri ve uygulamaları yedeklemek için Samsung Galaxy Geri Yükleme ve Yedekleme sayfasına göz atın. Sayfamızda yedekleme aracı olan Smart Switch’in kullanımı ve nereden indirebileceğiniz hakkında bilgiler bulacaksınız.

2 Yorumlar

  1. Merhaba ilginiz için teşekkür ederim. Soruyu yanlış sorduğumu fark ettim. Benim sorunum not uygulamasını pc de açmak içeriğine ulaşamak, değiştirmek, gerekirse yeni haliyle tekrar telefona geri yükleyebilmek. Bunun için ne yapmam lazım? Bu konuda yardımcı olursan sevinirim.

  2. Rica ederim, not uygulamasındaki verilerinizi bilgisayar üzerinde düzenlemek için Side Sync programının işe yarayabileceğini düşünüyorum. Telefonunuzu bilgisayara bağlayıp bilgisayar üzerinden kontrol etmenize yarıyor. Sms atabiliyor, mesajlaşabiliyor hatta uygulamaları kullanabiliyorsunuz. Bilgisayar klavyesi ile notlarınızda düzenleme yapabilirsiniz diye düşünüyorum. Bunun dışında notları bilgisayarınıza yedekleyip geri yüklemeniz muhtemelen veri güvenliğinizden dolayı mümkün olmayacaktır. Samsung bu işleme izin vermiyor olabilir.

Yanıt bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz