Samsung Galaxy A50 SAR Değeri kaç?

1
Mobil cihazlar ile ilgili soru cevap platformu!Kategori: Cep TelefonuSamsung Galaxy A50 SAR Değeri kaç?
Stabilo sordu 4 sene önce

Galaxy A50 almayı düşünüyorum fakat SAR değerini bilmiyorum. İnternette biraz araştırma yaptım ve sar değerinin çok yüksek olduğunu gördüm. Galaxy A50 sar değeri düşük mü? SAR değeri düşük olan Samsung telefonları neler? Yardımcı olursanız sevinirim.

1 YORUM

  1. Şu an sar değeri en düşük telefonları bildiğim kadarıyla Huawei üretiyor. Sar değeri düşük telefonlar sıralamasında Samsung modelleri çok aşağıda kalıyordu uzun zamandır, şimdi durum nedir bilmiyorum tabi.

Yanıt bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1 Yanıt
Ratika yanıtladı 4 sene önce

Merhaba Stabilo,

Uzmanlar tarafindan önerilen SAR degeri 1.0 ve altindayken, telefon üreticileri için uluslararasi standartta 2.0 degere kadar onay verilmektedir. SAR degeri radyo frekans yaydigindan vücuttaki dokuyu tahrip etmekte ve hücresel bozulumlara yol açmaktadir. Galaxy A50 için Avrupa ülkelerindeki SAR degeri diger dagitim bölgelerindeki Galaxy A50’den farklilik tasimaktadir.

SAR degeri kafa ve vücut degeri olarak ikiye ayrilir. Ayrica Samsung SAR degeri en düsük markalar arasinda yer almaktadir. Galaxy A50 kafa sar degeri 0.27 W/kg iken, vücut sar degeri 1.39 W/kg seklindedir. Diger Samsung Galaxy SAR degerleri için yazimizi inceleyin.

Samsung Galaxy modelleri SAR degerleri

Yanıt bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Yoruma kapalı.