Samsung Galaxy A50 SAR Değeri kaç?

1
Mobil cihazlar ile ilgili soru cevap platformu!Kategori: Cep TelefonuSamsung Galaxy A50 SAR Değeri kaç?
Samsung Galaxy A50 SAR Değeri kaç? 1Stabilo sordu 4 ay önce

Galaxy A50 almayı düşünüyorum fakat SAR değerini bilmiyorum. İnternette biraz araştırma yaptım ve sar değerinin çok yüksek olduğunu gördüm. Galaxy A50 sar değeri düşük mü? SAR değeri düşük olan Samsung telefonları neler? Yardımcı olursanız sevinirim.

1 YORUM

  1. Şu an sar değeri en düşük telefonları bildiğim kadarıyla Huawei üretiyor. Sar değeri düşük telefonlar sıralamasında Samsung modelleri çok aşağıda kalıyordu uzun zamandır, şimdi durum nedir bilmiyorum tabi.

Yanıt bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here

1 Yanıt
Samsung Galaxy A50 SAR Değeri kaç? 3Ratika yanıtladı 4 ay önce

Merhaba Stabilo,

Uzmanlar tarafindan önerilen SAR degeri 1.0 ve altindayken, telefon üreticileri için uluslararasi standartta 2.0 degere kadar onay verilmektedir. SAR degeri radyo frekans yaydigindan vücuttaki dokuyu tahrip etmekte ve hücresel bozulumlara yol açmaktadir. Galaxy A50 için Avrupa ülkelerindeki SAR degeri diger dagitim bölgelerindeki Galaxy A50’den farklilik tasimaktadir.

SAR degeri kafa ve vücut degeri olarak ikiye ayrilir. Ayrica Samsung SAR degeri en düsük markalar arasinda yer almaktadir. Galaxy A50 kafa sar degeri 0.27 W/kg iken, vücut sar degeri 1.39 W/kg seklindedir. Diger Samsung Galaxy SAR degerleri için yazimizi inceleyin.

Samsung Galaxy modelleri SAR degerleri

Bu soruyu yanıtlayabilir misiniz? Yardımcı olmak için birkaç dakikanızı ayırın.

Samsung Galaxy A50 SAR Değeri kaç?
Samsung Galaxy A50 SAR Değeri kaç? 4

Galaxy A50 almayı düşünüyorum fakat SAR değerini bilmiyorum. İnternette biraz araştırma yaptım ve sar değerinin çok yüksek olduğunu gördüm. Galaxy A50 sar

Editor's Rating:
0