Mobil cihazlar ile ilgili soru cevap platformu!Kategori: Cep TelefonuiPhone iOS 12.3 güncelleme problemi
Gökhan Oğlakçıoğlu Staff sordu 9 ay önce

Merhaba,

Bildiğiniz üzere iPhone 12.3 güncellemesi çıktı ve telefon güncellemesi bildirimleri ekranlarımıza düştü. Daha önce edindiğimiz deneyimlere göre güncellemeleri hemen yapmak doğru değil kanısındayız ve güncellemeleri çekinerek yapıyoruz. Çünkü sürüm yeni olduğu için bazı hatalar çıkartabiliyor ya da güncelleme yaparken problem yaşayabiliyoruz. Bir de eski sürüme geçmek neredeyse imkansız olabiliyor.

Bu soru başlığının altında güncelleme yapanlar ne gibi hatalar ile karşılaştı, güncelleme sırasında ve sonrasında gözlemlediği problemler var mı yazalım. Bu sayede güncelleme yapacak arkadaşlar bir rehber oluşturmuş oluruz.

iPhone iOS 12.3 güncelleme problemi

Merhaba,Bildiğiniz üzere iPhone 12.3 güncellemesi çıktı ve telefon güncellemesi bildirimleri ekranlarımıza düştü. Daha önce edindiğimiz deneyimlere göre gü

Yanıt bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here

1 Yanıt
Ilhan Oğlakçıoğlu Staff yanıtladı 9 ay önce

Apple iPhone 5S kullanırken güncellemeleri erteliyordum, telefonu hemen güncellemek ne kadar doğru bilmiyorum ama beklediğimde herhangi bir problem yaşamıyordum. Bazen güncellemeler bataryanın hızlı bitmesine, ekran titremesine, açılıp kapanma gibi problemlere sebep olabiliyor. Güncellemeyi bir hafta sonra yapmayı tercih ediyordum.

Elbette bu problemler her zaman karşımıza çıkmayacaktır. Diğer kullanıcıların da deneyimlerini merak ediyorum.


Fatal error: Cannot redeclare td_comment() (previously declared in /home/mobilge/public_html/wp-content/plugins/td-standard-pack/Newspaper/comments.php:138) in /home/mobilge/public_html/wp-content/plugins/td-standard-pack/Newspaper/comments.php on line 202
WordPress › Hata