iPhone iOS 12.3 güncelleme problemi

0
Mobil cihazlar ile ilgili soru cevap platformu!Kategori: Cep TelefonuiPhone iOS 12.3 güncelleme problemi
iPhone iOS 12.3 güncelleme problemi 1Gökhan Oğlakçıoğlu sordu 2 hafta önce

Merhaba,

Bildiğiniz üzere iPhone 12.3 güncellemesi çıktı ve telefon güncellemesi bildirimleri ekranlarımıza düştü. Daha önce edindiğimiz deneyimlere göre güncellemeleri hemen yapmak doğru değil kanısındayız ve güncellemeleri çekinerek yapıyoruz. Çünkü sürüm yeni olduğu için bazı hatalar çıkartabiliyor ya da güncelleme yaparken problem yaşayabiliyoruz. Bir de eski sürüme geçmek neredeyse imkansız olabiliyor.

Bu soru başlığının altında güncelleme yapanlar ne gibi hatalar ile karşılaştı, güncelleme sırasında ve sonrasında gözlemlediği problemler var mı yazalım. Bu sayede güncelleme yapacak arkadaşlar bir rehber oluşturmuş oluruz.

1 Yanıt
iPhone iOS 12.3 güncelleme problemi 2Ilhan Oğlakçıoğlu yanıtladı 2 hafta önce

Apple iPhone 5S kullanırken güncellemeleri erteliyordum, telefonu hemen güncellemek ne kadar doğru bilmiyorum ama beklediğimde herhangi bir problem yaşamıyordum. Bazen güncellemeler bataryanın hızlı bitmesine, ekran titremesine, açılıp kapanma gibi problemlere sebep olabiliyor. Güncellemeyi bir hafta sonra yapmayı tercih ediyordum.

Elbette bu problemler her zaman karşımıza çıkmayacaktır. Diğer kullanıcıların da deneyimlerini merak ediyorum.

iPhone iOS 12.3 güncelleme problemi 3Gökhan Oğlakçıoğlu yanıtladı 2 hafta önce

iPhone 5s’den sonra tabii ki bir çok şey değiştir. iPhone 7, iPhone X ve daha gelişmiş cihazlar iPhone 5s’i takip etti. Bu arada umarım Apple güncelleme konusunda gerekli önlemleri almış, güncelleme problemlerinin ve sonrasında karşımıza çıkacak hataların önüne geçmiştir.

Bu soruyu yanıtlayabilir misiniz? Yardımcı olmak için birkaç dakikanızı ayırın.

iPhone iOS 12.3 güncelleme problemi - Mobilge
iPhone iOS 12.3 güncelleme problemi 4
Mobil cihazlar ile ilgili soru cevap platformu! › Kategori: Cep Telefonu › iPhone iOS 12.3 güncelleme problemi 0 Olumlu Oyla Olumsuz Oyla Gök
Editor's Rating:
0

Sorup öğrenmek istediğini aşağıdaki formu kullanarak sor.
Editörlerimiz ve diğer kullanıcılar anında cevaplasın!

[dwqa-submit-question-form]