iPhone iOS 12.3 güncelleme problemi

0
Mobil cihazlar ile ilgili soru cevap platformu!Kategori: Cep TelefonuiPhone iOS 12.3 güncelleme problemi
Gökhan Oğlakçıoğlu Staff sordu 4 sene önce

Merhaba,

Bildiğiniz üzere iPhone 12.3 güncellemesi çıktı ve telefon güncellemesi bildirimleri ekranlarımıza düştü. Daha önce edindiğimiz deneyimlere göre güncellemeleri hemen yapmak doğru değil kanısındayız ve güncellemeleri çekinerek yapıyoruz. Çünkü sürüm yeni olduğu için bazı hatalar çıkartabiliyor ya da güncelleme yaparken problem yaşayabiliyoruz. Bir de eski sürüme geçmek neredeyse imkansız olabiliyor.

Bu soru başlığının altında güncelleme yapanlar ne gibi hatalar ile karşılaştı, güncelleme sırasında ve sonrasında gözlemlediği problemler var mı yazalım. Bu sayede güncelleme yapacak arkadaşlar bir rehber oluşturmuş oluruz.

Yanıt bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1 Yanıt
Ilhan Oğlakçıoğlu Staff yanıtladı 4 sene önce

Apple iPhone 5S kullanırken güncellemeleri erteliyordum, telefonu hemen güncellemek ne kadar doğru bilmiyorum ama beklediğimde herhangi bir problem yaşamıyordum. Bazen güncellemeler bataryanın hızlı bitmesine, ekran titremesine, açılıp kapanma gibi problemlere sebep olabiliyor. Güncellemeyi bir hafta sonra yapmayı tercih ediyordum.

Elbette bu problemler her zaman karşımıza çıkmayacaktır. Diğer kullanıcıların da deneyimlerini merak ediyorum.

1 YORUM

  1. iPhone 5s’den sonra tabii ki bir çok şey değiştir. iPhone 7, iPhone X ve daha gelişmiş cihazlar iPhone 5s’i takip etti. Bu arada umarım Apple güncelleme konusunda gerekli önlemleri almış, güncelleme problemlerinin ve sonrasında karşımıza çıkacak hataların önüne geçmiştir.

Yanıt bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz