Ana SayfaAndroidShazam indir

Shazam indir

- Advertisment -

Radyoda ya da televizyonda çalan bir müziğin kime ait olduğunu öğrenebileceğiniz uygulama olan Shazam’ı ücretsiz olarak iPhone (İOS) ya da Android telefonlarınıza indirebilirsiniz. Çalan şarkının kime ait olduğunu bilmiyorsanız, bir film müziği ya da dizi müziğini hemen bulmak istiyorsanız Shazam tam da size göre bir uygulama.

Shazam nedir?

Akıllı cihazlar hayatımızın her köşesinde yerini almış durumda. Sürekli gelişen teknolojiyle hayatımız gün geçtikçe daha da kolaylaşmakta. Cep telefonları artık sadece arama yapmak ve sms göndermek için değil tüm hayatımızı planlayıp, kolaylaştırmak için tasarlanmış durumda. İletişimi kolaylaştırmanın yanında akıllı cihaz kullanıcılarının hobilerine göre uygulamalar da mobil marketlerde yerini almış durumda .ücretsiz Sinema, ücretsiz müzik, ücretsiz kitap ve ücretsiz dergi gibi bir çok faydalı uygulamalar artık mevcut.

Shazam da bir hobi uygulaması diyebiliriz. Shazam sayesinde, bir radyoda dinlediğiniz müziğin, bir gece kulübünde çalan ve adını merak ettiğiniz o parçanın adını bulmanız artık mümkün. Sadece yapmanız gereken akıllı telefonunuza yada tabletinize  shazam indirmek ve müzik çalarken telefonunuzdan shazam uygulamasını açmak.

Shazam ücretsiz  şarkı indirme uygulaması değildir, o anda çalan şarkının ismini bulur , şarkının adını verir ve size şarkıyı dinleyebileceğiniz alternatif kanallara yönlendirir.

Shazam ücretli mi

Shazam da internet tabanlı çalışan ücretsiz bir uygulamadır ve Android, iOS, Blackberry, Symbian ve Windows Phone da sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.

Samsung için Shazam indir

iPhone için Shazam indir

Android için Shazam indir

Nokia Lumia için Shazam indir

Windows Phone için Shazam indir

- Advertisment -
Önceki İçerik
Sonraki İçerik

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -