Savaş oyunu indir

-sponsor-

Bilgisayar oyunları oynamak, bilgisayar ilk çıktığından bu yana çocukların, yetişkinlerin hatta kimi yaşlılar bile bir tutkusu haline gelmiştir. Çok sayıda popüler olan oyun bulunmaktadır. Kimileri kendilerini o kadar kaptırarak oynamaktadırlar ki, zamanın nasıl geçtiğini bilmeden sanki bağımlıymışçasına oynamaktadırlar. Stres atmak için birebir olan bu oyunlar çeşitlere ayrılmışlardır. Futbol oyunları, savaş oyunları, araba yarışı oyunları, zeka oyunları ve bunlar gibi pek çok oyun çeşidi bulunmaktadır. biraz da ilgi alanına bağlı olarak tercih edilen bu oyunlardan kimisi internet üzerinden çevrimiçi olarak online bir şekilde oynayabileceğiniz oyunlar iken, kimisi de satın alabileceğiniz oyunlardır. Bazı oyunları internet üzerinden ücretsiz olarak indirmeniz de mümkün olup, dilediğiniz zaman bilgisayarınızdan ya da telefonunuza indirdiğiniz oyunlardan oynayabilirsiniz.

Akıllı telefonlar ne zaman ki piyasaya sürüldü, işte o zaman herkes almaya başlayıp çok büyük bir talep ve yoğunluk oldu bu telefonlara karşı. Akıllı telefon dediğimiz adı üzerinde, her şeyi yapabilen telefonlardır. İnternete girmek, oyun oynamak, telefona birçok çeşitli programlar indirmek mümkündür. Bu indirilen programlardan kimisi de oyun kurmak için olan programlardır. Örneğin, GooglePlay Store bunlardan birisidir. Andorid işletim sisteminin desteklediği ve bunun yanı sıra IOS işletim sisteminin de destek verdiği bu programdan dilediğiniz zaman pek çok oyunu indirebilirsiniz. Bunlardan bir tanesi de sevdiğiniz ve tutkuyla oynadığınız savaş oyunları olabilir.

Google Play Store’dan başka telefonunuza ya da bilgisayarınıza oyun indirebileceğiniz sitelerde bulunmaktadır. Bunlar ise, Windows Phone, iTunes şeklindeki sitelerden de yararlanarak akıllı telefonunuza ya da Ipad’inize istediğiniz oyunları indirebilirsiniz. Bunlardan birisi de sevdiğiniz savaşoyunları olabilir. Savaş oyunlarına yakın olan bir diğer oyun ise, dövüş oyunlarıdır. İkisi birbirine yakın oyunlardır tür olarak. Dövüş oyunları için de internet üzerinde pek çok oyun bulunmaktadır. bunların da internetten araştırmasını yaparak isterseniz satın alarak, isterseniz online bir şekilde çevrimiçi olarak oynayabileceğiniz oyunlardır. Ayrıca, oynadığınız savaş oyunları için çevrimiçi oynamak isterseniz savaştığınız ve yenmek için mücadele ettiğiniz rakip arkadaşınız da olabilir ya da bilgisayara karşı da oynayabilirsiniz.

iPhone için savaş oyunları indir

İşte iPhone için en popüler savaş ve strateji oyunları

Clash of Clans indir

World at Arms indir

Game of War indir

Lord ve Knights indir

Android için savaş oyunları indir

Android işletim sistemi kullanan; Samsung, HTC, Sony gibi telefonlar için en popüler savaş oyunlardan işte bazıları.

Kale savaşı: Castle Clash indir

Castle Defense indir

Tower Defense indir

Tüfek oyunu Sniper Shooter indir

Windows Phone için savaş oyunları indir

Windows Phone işletim sistemi kullanan telefonlar için geliştirilmiş bir kaç savaş oyunu

Tank oyunu iBomber Defense indir

Kingdoms ve Lords kale oyunu indir

Gun Clup 2 nişancı oyunu indir

 

Yanıt bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz