Samsung Master

-sponsor-

Samsung firması familyasına yeni bir model daha ekledi: Master. Samsung’un böyle bir modeli ortaya çıkarma sebebi ise anneler,babalar,dedeler, nineler! :)

Samsung-Master-özellikleri-fiyatı

Samsung teknoloji ve telefon dünyasına yeni bir boyut kattı. 2014 yılında yaşlılarımızı unutmadı. Alınmamaları için ise tıpkı Samsung Galaxy Note 3 ‘te olduğu gibi telefona deri görünümlü bir his kattı. Kapaklı ve gayet zarif bir görünüme sahip olan Samsung Master model android işletim sistemine sahip sevimli cihaz görünüm,teknik ve donanımsal özellikler açısından;

  • 3G bağlantısı,
  • FM Radyo
  • 3 inç Ekran
  • 3 Mp Kamera
  • 1000 mAH Batarya
  • T9 Klavye’ye sahip.

Ayrıca Samsung Master 3 farklı renk seçeneğiyle karşımızda. (Siyah, Gri ve Kırmızı) Şuan için sadece Güney Kore’de satılan telefonun önümüzdeki günlerde başka ülkelerde de satışa sunulması bekleniyor.

Samsung Master ne zaman çıkacak?

Sadece Güney Kore’de üretilen ve ülke içinde satılan Samsung Master’in diğer ülkelerde ne zaman satışa çıkarılacağı resmi olarak açıklanmadı. Türkiye’ye geleceği vakte işaret eden resmi duyuru yapıldığında sitemiz güncellenecek ve bilgilendirileceksiniz.

Samsung-Master-fiyatı-ne-kadar-türkiye-2014

Samsung Master ne kadar? 

Samsung firmasının yaşlı kullanıcılar için satışa sunduğu Master modelinin fiyatı Kore’de 240.000 won civarında seyrediyor. Bu fiyatı Türk lirasına çevirdiğimizde 500 TL gibi bir rakama tekabül ediyor.

Not: Samsung Master model telefon, olmamasını tabii ki isteriz ancak, ebeveynlerimizin kaybolma, ondan haber alınamama ihtimaline karşın eğer kendisine uzun süreli arama yapılmazsa telefonda mevcut olan güvenilir kişilere bildirim gönderme özelliğine sahip. Yaşlılarımızı, sevdiklerimizi daha iyi koruyabilmek, güvende hissetmelerini sağlamak adına telefon içerisinde yer alan hoş bir uygulama.

Yanıt bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz