Samsung için Flappy Bird indir

-sponsor-

Flappy Bird oyunu telefonda çok az yer kaplayan ve kullanılan tünellerden dolayı çocukluğumuzda aterilerde bolca oynadığımız ve doyamadığımız Mario oyununu anımsatan bir uygulamadır. Flappy Bird oyununda amaç dokunmatik telefonunuzun ekranına dokunarak kuşu boruların arasından geçirmektir. Her borudan geçtiğinizde 1 altın kazandığınız uygulama aslında o kadar da kolay bir oyun değil.

İnternet dünyasında gördüğümüz kadarıyla pek çok insanı canından bezdiren Flappy Bird zaman geçirmek ve eğlenmek adına yaratılmış şirin bir oyun. Annenizle bile yarışabileceğiniz Flappy Bird uygulaması Samsung telefonlara indirilebilir.

flappy-birds-indir-mobilkaynak

Eğer telefon modeliniz Samsung Galaxy S serisi, Samsung S Mini, Samsung Galaxy Ace , Wonder ve diğer android samsung modellerinden biriyse Flappy Bird uygulamasını telefonunuza indirebilir, zorlu mücadelede boruların arasından geçerek dünya listesine girebilirsiniz. Flappy Bird uygulamasını telefonunuza indirmek için aşağıda telefonunuza uyumlu linke tıklayın.

Samsung Android için Flappy Bird hilesi var mı?

Samsung ve diğer hiç bir telefon için indirilebilir Flappy Bird hilesi yoktur. Lütfen hilesi olduğunu söyleyenlere ve içinde ne olduğunu bilmediğiniz dosyalarla paylaşım yapanlara kanmayınız.

Samsung Galaxy S serisi için Flappy Bird indir

Samsung Galaxy Mini serisi için Flappy Bird indir

Samsung Galaxy Ace için Flappy Bird indir

Samsung Android telefon için Flappy Bird indir

Yanıt bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz