Android Minion Rush (Çılgın hırsız) hilesi

-sponsor-

Android kullanıcıları Çılgın hırsız oyunu Minion Rush’u çok sevdi. Herkes tarafından telefona indirilen oyun hızlı bir şekilde arkadaşlar arasında bir mücadeleye dönüştü. En çok puan almak, daha çok muz toplamak, yeni haritalar açmak ve bölümleri geçmek için mücadele veren kullanıcılar işin içinden çıkamayınca hemen hilelere başvurdular.

DispicableMe

Puan hilesi

Minion Rush oyununun puan hilesi genel olarak skor konusunda arkadaşlarını geçmek isteyen oyun severler tarafından tercih ediliyor. Oyunun Android için hilesi bazı internet sitelerin yazılı olarak bazı sitelerde videolu anlatım ve resimli anlatım olarak anlatılmış. Ancak bu tür sitelerin bir çoğu kötü niyetli yazılımları bilgisayarınıza indirmeniz için yalan önerilerde bulunuyor olabilir

 

Harita açma hilesi

Harita yani yeni bölüm açma hilesinin videolu anlatımı yok. Hatta böyle bir hile dahi olmayabilir ama biz genede anlatalım dedik. Bu hile oyunu oynayanların diğer haritaları hızlı bir şekilde açmasını sağlıyor. Daha değişik yerde oynamak isteyenler için bulunmuş bu hile oyunun tadını çıkaramadan hemen her şeyi hallediveriyor, ne işe yarayacaksa.

Minion Rush Hack

Minion Rush hack ile hediye kodlarını açmak mümkün. Bu sayede çok zaman harcamadan Android Minion Rush hile ile ödül kodlarını açabilir, paun hack yapabilir ve arkadaşlarınıza hava atabilirsiniz.

Minion Rush Apk

Gördüğünüz üzere mobilkaynak.com adresinde Minion Rush hilesi yapmanız için herhangi bir açıklama bulamadınız. Sadece hilelerin ne işe yaradığından bahsettik. Hile yaptığınızda oyunun tadına varamayacağınızdan bizce oyunu özleyene kadar ara vermeniz en doğrusu. Hile olmadığı için Android Minion Rush Apk den de eser yok, üzgünüz…

Yanıt bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz