Ana SayfaİndiriPhone için güncel Whatsapp indir

iPhone için güncel Whatsapp indir

- Advertisment -

Whatsapp‘ı Whatsapp yapan şüphesiz ki İphone oldu. Akıllı telefon kullanımını ülkemize kazandıran İphone’un kullanıcıları milyonları bulurken Whatsapp ilk olarak iOS işletim sistemi ile piyasaya sürüldü ve çok geçmeden kullanıcıların vaz geçilmezi oldu. Sonra zamanla Android ve Windows Phone sürümlerini de çıkartan Whatsapp kullanıcı geri dönüşlerine göre sürekli kendini geliştirerek alanında lider bir anlık mesajlaşma uygulaması oldu ve hepimizinde bildiği üzere Facebook tarafından satın alındı.

Devir işleminden sonra karşımıza 2.11.8 versiyonu ile çıkan Whatsapp büyük ihtimal Facebook lehine bir güncelleme ile karşımıza çıkıyor. Çünkü bu yeni versiyonun dayatma olarak kullanıcıya sunulması akıllara bir çok soru getiriyor. Zira akıllı telefonlarını Whatsapp’ın yeni sürümüne göre güncellemeyen kullanıcılar uygulamayı kullanamıyorlar. Google da yapılan Whatsapp çalışmıyor ya da açılmıyor şeklinde yapılan arama sayısı olayın boyutunu gözler önüne seriyor.

Bu yazımızda Whatsapp’ın iOS işletim sistemi kullanan İphone, iPad gibi ürünlerin Whatsapp güncellemesi üzerinde duracağız. İphone Whatsapp güncelleme üzerinden anlatacağımız yardım konusunu tüm Apple ürünlerinde uygulayabilirsiniz. İphone’a güncel Whatsapp indirme İphone kullanıcıların telefonunda eğer Whatsapp yüklü değilse İphone Whatsapp indirmek için iTunes da arama yaparak indirme işlemini yapabilirler. Gene aynı şekilde yüklü Whatsapp’ı güncellenmek istiyorsak iTunes’a girerek güncellenecekler bölümünden uygulamayı bularak güncelleme işlemi tamamlanabilir.

Uygulama sayfasına direk aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

iPhone için Whatsapp 2.11.8 sürümünü indir

- Advertisment -
Önceki İçerik
Sonraki İçerik

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -