Ana Sayfa Etiketler Telefonum kayboldu

telefonum kayboldu ile ilgili içerikler.


Bilgisayardan İnstagram şifremi nasıl değiştirebilirim?

İnstagram en az Facebook kadar kullanılan bir sosyal medya uygulamasıdır. Telefondan aktif olarak kullanılabilir. Fotoğraf yükleme ve arkadaşlarınızla iletişime geçmek için sıkça kullanılan uygulamayı bilgisayardan kullanmak istediğinizde sadece fotoğrafları görebilirsiniz, fotoğraf yüklemek için farklı uygulamalar kullanmanız gerekir.

Bu yazımızda bilgisayardan İnstagram şifresi nasıl değiştirilir anlatmaya çalışacağız. Bu size şifrenizi başkası çaldığında, başkasının İnstagram şifrenizi öğrenmesi durumunda ya da sadece güvenlik önlemi olarak şifre değiştirme yapmanıza olanacak tanıyacak. En önemlisi telefonda kurulu İntagram uygulamasından bilgisayar aracılığı ile çıkış yapmanını sağlayacaktır. Telefonunuzu kaybetmeniz durumunda ya da başkasının eline geçmesi durumunda bilgisayardan İnstagram şifresini değiştirmek başka kişilerin özel hesaplarınıza erişmesine engel olur.

Bilgisayardan İntagram şifresi nasıl değiştirilir?

Bilgisayardan şifre değiştirdiğini sırada uzaktan İnstagram erişimini kesmiş olacaksınız. Şifre değiştikten sonra tüm hesaplardan otomatik olarak çıkış yapılacaktır.

İnstagram şifresini değiştirmek için öncelikle bilgisayarınızdan internete girin. İnternet tarayıcınıza www.instagram.com yazarak İnstagram ana sayfasına giriş yapın. Sizden kullanıcı adınız ve şifreniz istenecektir. Şifrenizi hala hatırlıyorsanız kullanıcı girişi yapın. Eğer şifrenizi unuttuysanız şifremi unuttum seçeneğinden yeni bir şifre alabilirsiniz bu çok daha kola olacaktır.

Giriş yaptıktan sonra yukarı en sağ kısımda bulunan insan iconunu tıklayın. Buradan profilinize giriş yaparsınız.

bilgisayardan-instagram

Profilinize giriş yaptıktan sonra profil fotoğrafınızın en sağında bulunan üç noktayı tıklayın. Buradan profil ayarlarınızı yapabilirsiniz.

instagram-profil-ayarlar

Profil ayarlarınızdan bir çok ayarı yapabildiğiniz gibi şifre değiştirme işlemini de buradan yaparsınız. Bilgisayardan İnstagram şifresi değiştirme bu adımdan sonra tamamlanmış olur.

Açılan sayfadan yeni şifrenizi girin. Bu işlemden sonra İstagram nerede açıksa hepsinden çıkış yapacaktır. Eğer İnstagram hesabınıza başka yerden giriş yapıyorlarsa uzaktan şifre değiştirme işlemi ile hesabınıza güvenceye alabilirsiniz.