Ana Sayfa Etiketler Siri android türkçe

siri android türkçe ile ilgili içerikler.


Skyvi indir (android)

0

Siri benzeri Android uygulaması olan Skyvi sayesinde Samsung da Siri kullanabilirsiniz. Örneğin Samsung note 3 ya da Android kullanan Htc bir telefonunuz var ve Siri kullanmak istiyorsunuz. Bunun için Skyvi indirmeniz yeterli olacaktır.

Sürüm bilgisi: 2.270
İşletim sistemi: Android 2.3 ve üzeri
Boyut: 4.2 MB
Uyumlu modeller: Android işletim sistemi kullanan Samsung için, Lg için, Sony Xperia için, General Mobile için indirebilir.
Üretici firma: Joyride Inc

Açıklama: Skyvi Siri benzeri ancak Android için geliştirilmiş uygulama. Siri gibi sizinle konuşan, yol tarifi sunan, notlarınıza bakan, söylediğiniz kişiyi arayan ya da mesaj yazan uygulama size daha bir çok kolaylık sunuyor. Türkçe Siri ile çok benzetilen uygulama Siri kullanmak isteyen ancak Android işletim sistemi kullanan kullanıcılara alternatif olabilir ancak ne yazık ki uygulamanın Türkçe dil desteği şimdilik yok. Google Play üzerinden yazılan bir çok yorum Türkçe desteği talep ediyor. Üretici firma bu isteği ne zaman karşılayacak zaman gösterecek.

Görseller:
android-siri  samsung-icin-siri  siri-benzeri-android

hemen-indir-butonu1

Android için Siri var mıdır?

Apple ürünleri için geliştirilen ve iOS 8.3 ile hayatımıza giren Türkçe Siri bu ara en trend konu. Hemen hemen her mecrada sıkça duyduğumuz Siri geyikleri; Siri ile yatmak isteyenden tutun ona kötü davranmaya kadar ilerliyor. Siri’nin özellikleri saymakla bitmiyor. Yol tarifi sunan, sorduğunuzda bulunduğunuz yerdeki hava durumunu size söyleyen, arkadaşlarınızın yaşını bilen, iltifat ettiğinizde size makul cevaplar veren, kızdığınızda üzülen Siri bize bilim kurgu filimlerini hatırlatıyor.

Bir kişisel asistan olan Siri hayatımızın hangi alanlarında yer alacak zaman gösterecek ama Android kullanıcıları bu durumdan pek hoşnut değil zira Android için Siri gibi bir asistan Samsung için ya da diğer Android ürünleri olan Lg için, General Mobile için ve Htc için mevcut değil.  Ancak konu ile ilgili Google sorguları bize bir kaç alternatif sunuyor. İşte bunlardan bazıları

Android işletim sistemi için alternatif Siri benzeri uygulamalar

Not: Aşağıdaki  uygulamaları Android işletim sistemi kullanan Samsung, General Mobile, Htc gibi akıllı telefonların tamamında kullanabilirsiniz.

Google Asistan

Google tarafından geliştirilen Asistan uygulaması, Android kullanıcılarının hemen her ihtiyacını karşılayan özelliklere sahip. Yol hava durumu öğrenme, arama yapma, mesaj yollama, alarm kurma ve daha pek çok işleve sahip olan Asistan’ı indirmek için bağlantı adresini kullanın.

Ücretsiz İndir

Asistan B

Asistan B  Türkçe Siri benzeri Android uygulaması. Samsung için Siri arıyorsanız ya da Android işletim sistemi kullanan herhangi bir akıllı telefon ve tablette mobil asistan kullanmak istiyorsanız bu uygulama tam size göre.

Asistan B indirmek için tıklayınız…

Skyvi

Skyvi uygulaması gene Siri’ye benzer Android uygulaması. Konuşulanı yapan, yazan ve size cevap veren Skyvi size yol tarifi, hava durumu, cihazın ayarlarına müdahale gibi bir çok kolaylık sunuyor ancak Türkçesi şuan yok. Asistan B’ye göre daha gelişmiş olan Skyvi uygulamasının Türkçe desteği Google Play’a yapılan onca yoruma rağmen hala gelmedi ancak eğer Türkçe Skyvi gelirse Türkçe Siri’ye rakip olabilir.

Skyvi indirmek için tıklayınız…


- sponsor -