Ana Sayfa Etiketler Parakod uygulaması

Parakod uygulaması ile ilgili içerikler.


Parakod İndir (iOS)

Parakod uygulaması ile artık alışveriş yapmak çok daha kolay! İş bankası tarafından kullanıcılara sunulan bu uygulama sayesinde kredi kartlarınız ile dilediğinizce alışveriş yapabilirsiniz.

Sürüm Bilgisi: 1.1


İşletim Sistemi: iOS 7.0 ve üzeri

Boyut: 84.1 MB

Üretici Firma: Türkiye İş Bankası A.Ş.

Açıklama:

Kredi kartlarınızı,  İş Bankası Bankamatik veya Maxipara kartlarınızı Parakod’a dahil ederek alışverişin tadını çıkarabilirsiniz. Anlaşmalı işyerlerinde kredi kartı bilgilerinizi girmeden Parakod uygulaması sayesinde alışveriş yapabilmeniz mümkün. Parakod, birçok fırsat ve kampanyadan yararlanmanızı sağlıyor. Üstelik bu uygulama sayesinde pratik ve keyifli bir alışveriş yapabilmeniz mümkün. Kredi kartlarınızı tek bir uygulama üzerinden yönetmek kulağa nasıl geliyor? Parakod uygulaması hem daha güvenli hem de hızlı bir alışveriş imkanı sağlıyor.

Uygulamayı https://itunes.apple.com/tr/app/parakod/id957789062?l=tr&mt=8 adresi üzerinden indirebilirsiniz.

Parakod İndir (Android)

Türkiye İş Bankası tarafından ilk olarak 2012 yılında hizmete sunulan Parakod, güvenli ve basit bir şekilde alışveriş yapabileceğiniz özel bir uygulama.

Sürüm Bilgisi: Yok

İşletim Sistemi: Android 4.0 ve üzeri

 Boyut:

Üretici Firma: Türkiye İş Bankası

 Açıklama:

Parakod uygulaması ile İş Bankası’nın size sunduğu avantajlardan yararlanabilirsiniz. Kredi kartı ya da banka kartı taşımadan pratik bir şekilde alışveriş yapmak istiyorsanız Parakod tam size göre! Kredi kartlarınızı Parakod uygulamasına ekleyerek anlaşmalı e-ticaret üye işyerlerinden alışveriş yapabilirsiniz. Aynı zamanda anlaşmalı mağazalarda kredi kartı bilgilerinizi kullanmadan İş Bankası POS’ları üzerinden uygulamadaki barkodu okutarak alışveriş yapabilmeniz mümkün. Parakod ile birçok fırsat ve kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Uygulamayı https://play.google.com/store/apps/details?id=com.softtech.parakod&hl=tr adresinden indirebilirsiniz.