Ana Sayfa Etiketler IPhone 6S ne zaman çıkıyor

iPhone 6S ne zaman çıkıyor ile ilgili içerikler.


iPhone 6S Bugün Tanıtılıyor!

Teknoloji medyasının uzun zamandır beklediği gün geldi. Apple tarafından tasarlanan ve bugün Türkiye saati ile 20:00’de tanıtılacak olan iPhone 6S, kullanıcılar tarafından merakla bekleniyor.

iPhone 6S’ın tanıtım videosu kısa bir zaman önce Apple’ın internet sitesinde yayınlandı. Yayınlanan video içerisinde cihazın genel özellikleri ve tasarımı da yer alıyor. Bugün saat 20:00’de başlayacak olan tanıtımda ise iPhone 6S ile ilgili en ince ayrıntılar yer alacak. 2 gün önce Apple’ın internet sitesinde yayınlanan cihazın tanıtımı uzun zamandır bekleniyordu.

iPhone 6s Özellikleri Nasıl Olacak?

Çizilmeye ve bükülmeye karşı dayanıklı bir şekilde üretilecek olan cihaz için sert 7000 serisi alüminyum malzeme kullanılması bekleniyor. Net olmayan bilgilere göre cihazın 4.7 inç ebatında olacağı söyleniyor. Aynı zamanda 750 x 1334 çözünürlüğe sahip olacağı yönünde bilgiler mevcut durumda. Ayrıca video içerisinde yer alan bilgilere göre iPhone 6S’in uzay grisi, gümüş, altın ve rose gold renk seçeneklerine ve 7.1 mm kalınlığına sahip olacağını söyleyebiliriz.

iPhone 6S’in Çıkış Tarihi

Teknoloji dünyası tarafından merakla beklenen iPhone 6S ile ilgili birçok gelişme yaşanıyor. Amerikalı teknoloji devi Apple tarafından 2015 yılı içerisinde piyasaya sunulması beklenen cihazın ne zaman satışa sunulacağı uzun zamandır merak edilen konular arasında yer alıyor.

Yazılım ve donanım açısından belirli aralıklar içerisinde üst düzey cihazlar üreten Apple, akıllı telefon teknolojisinin en iddialı şirketleri arasında bulunuyor. Apple kullanıcılarının iPhone 6S ile ilgili heyecanlı bekleyişi sürüyor. Kaynağı belli olmayan iddialara göre cihazın 11 Eylül’de tanıtımının yapılacağı, 18 Eylül’de ise piyasaya sürüleceği söyleniyor. Bu bilgiler içerisinde bulunduğumuz günlerde teknoloji meraklıların ana gündemi arasında yer alıyor.

iPhone 6S’ın Apple tarafından üretilen akıllı telefonların yazılım ve donanım açısından en nitelikli cihazı olacağı söyleniyor. Cihaz için beklenen satış fiyatı ile ilgili henüz bir bilgiye yer verilmiyor.