Ana Sayfa Etiketler IOS 8.4 işletim sistemi

iOS 8.4 işletim sistemi ile ilgili içerikler.


iPhone iOS 8.4 Özellikleri

iPhone kullanıcıları tarafından merakla beklenen iOS 8.4 güncellemesi geçtiğimiz günlerde yayınlandı. WWDC etkinliği sırasında tanıtımı yapılan iOS 8.4 birçok yenilik ile birlikte kullanıcıların hizmetine sunulmuş durumda.

Apple tarafından 30 Haziran tarihinde kullanıcıların hizmetine sunulan iOS 8.4 güncellemesi içeriğinde birçok yenilik barındırıyor. iOS 8.4 güncellemesi ile birlikte kullanıcılar Apple Music hizmetinden yararlanabilecek. Bu sayede Apple Music kataloğunda yer alan binlerce parçayı çevrimiçi ve çevrımdışı olarak dinleyebileceksiniz. Apple Music üyeleri uzman bireyler tarafından düzenlenen albüm ve listelere ulaşabilecek. Ayrıca Apple Music’te hayranı olduğunuz sanatçıyı takip edebileceksiniz. Müzik alanında sizlere birçok fırsat sunan Apple Music, iOS 8.4 güncellemesi ile birlikte iPhone ve iPad kullanıcılarının hizmetine sunuluyor. iOS 8.4 güncellemesinin diğer özellikleri şu şekilde:

  • iBooks kullanarak sesli kitap hizmetinden faydalanabilirsiniz.
  • Made for İBooks adı verilen ve yalnızca iPhone kullanıcıları tarafından yararlanılabilen kitaplar artık iPad kullanıcıları tarafından da kullanılabilecek.
  • iBooks Author uygulaması ile oluşturulan kitaplar için araç takımları, sözlükçe ve dolaşma erişilebilirliliği gibi fonksiyonlar sağlanmış durumda.
  • GPS aksesuarlarını kullanım esnasında oluşabilecek hatalara karşı iOS 8.4 ile daha pratik çözümler gelişiyor.
  • Silinmiş Apple Watch uygulamalarının yeniden yüklenmesi durumu ile ilgili oluşabilecek sorunları düzeltir.