Ana Sayfa Etiketler Galaxy Note 7

Galaxy Note 7 ile ilgili içerikler.


Galaxy Note 7’nin patlama anları !

Yakın zaman!da samsung un tarihi boyunca  yaptığı en büyük hata olarak nitelendirilen bu patlama olayı nı laboratuvar ortamında nasıl patlatığını an an fotoğraflarını sizlere paylaşacağız ve neden patladığını anlatacağız.

ilk önce not 7 neden patlıyor ?

Samsung’un İngiliz resmi sitesinden yapığı açıklamaya göre pil hücresinde anot ve katotun birbirine temas etmesiyle pil aşırı ısınıyor ve bunun ardından da bataryanın patlaması kaçınılmaz bir hal alıyor. Bu sebep den dolayı not 7 ler toplanmaya devam ediyor resmi kayıtlara göre şuan a kadar patlayan Not 7 sayısı 35 olarak biliniyor.

şimdi gelelim patlayan not 7 nin Fotoğraflarına

1.pat-1

2.pat2

3.pat3

4.pt-4

Yenilenmiş Galaxy Note 7 Bu Sefer’de uçakta patladı!

Bu yıl a Patlama olayları ile teknoloji dünyasına damga vuran Galaxy Note 7 Bildiginiz gibi samsung firması tarafından toplanıyor ve yenileri veriliyor. bu seferde yenilenen Not 7 Patladı.yapılan haberlere göre Brain Green ismindeki yolcu uçağa binmeden önce Galaxy Note 7 modelinin yenilenmiş olduğunu belirterek uçağa bindi. Bildiğiniz gibi hava yolları Galaxy Note 7 ile uçağa binmeyi yasaklamıştı. Brain Green uçağa bindikten kısa bir süre sonra cebinden dumanlar çıktığını fark ettiğini ve patlama sesi duyduğunu söyledi.Brain Green dikkatle vurguladığı konu yenilenmiş Not 7 ve Şarj ının %80 olmasıydı.Brain Green, Galaxy Note 7’nin yenilenmiş sürüm olduğunu cihazın kutusunu göstererek de kanıtladığını burdan söyleyelim. samsung konu ile ilgili herhangi bir açıklama yapmadı ve bu olay samsung a olan güvenimizi biraz zedeledi diye biliriz. Samsung bak patlamalı şeyler yapıyosun olmaz yapma millet korkuyo sonra ! :)

Bir önceki konumuzda Not 7 nin Neden Patladığından bahsettik Bu Bağlantı dan inceleye bilirsiniz.