Ana Sayfa Etiketler Facebook mesenger

facebook mesenger ile ilgili içerikler.


Facebook Mesenger

0

Facebook’un mobil cihazlar üzerinden anlık mesajlaşma sağlayan Facebook Mesenger uygulaması, Facebook kullanıcıları tarafından yoğun ilgi görüyor. Facebook’a ekli olan arkadaşlarınızla ücretsiz olarak iletişim kurabileceğiniz uygulama Andorid ve İos işletim sistemi kullanan cihazlarla (Samsung, iPhone, HTC vb.) uyumlu. Nokia Lumia için Facebook Mesenger indirmek isteyenlere üzülerek belirtmeliyiz ki Windows Phone için Facebook Mesenger indirmek şimdilik mümkün değil. Aynı zamanda Symbian ile de uyumlu olmayan uygulamanın Nokia için yeni sürümü ne zaman çıkar şimdilik belli değil.

Facebook Messenger nasıl çalışır

Mobil olarak yada bilgisayarlarda Facebook kullanmayan neredeyse kimse yok. Arkadaşlarınızla mesajlaşabilmeniz ve en yeni güncel bilgilerine ulaşabilmeniz için Facebook vazgeçilmez bir fenomen haline geldi. Bu popülarite sayesinde kullanıcılar için çeşitli uygulamalar geliştirilmekte. Bunlardan biride Facecook Messenger. Facebook Messenger uygulaması ile  Facebook da çevrimiçi olan arkadaşlarınızla  mobil cihazlar üzerinden mesajlaşabilir, en son güncellemeleri takip edebilir, bildirimlerden haberdar olabilirsiniz.

Facebook Messenger hangi cihazlarda çalışır

Birçok Messenger uygulamasının yanında sadece Facebook kullanıcılarına özel olan Facebook Messenger şu anda sadece Android ve İos uyumlu çalışmaktadır. Uygulamanın hatta Facebook’un popüler olması diğer mobil işletim sistemleri için çalışmalara başladıklarının habercisi gibi görünmekte.

Facebook Messenger özellikleri

  • Facebook Messenger yüklü arkadaşlarla mesajlaşma imkanı
  • Facebook arkadaşlarıyla sohbet
  • Mesajlara fotoğraf ve konum bilgisi ekleme
  • Messenger ı olmayan diğer arkadaşlara yazılı msj atma imkanı
  • Grup sohbeti
  • Yeni tasarım ve özel sesler
  • Hızlı sesli mesaj gönderme özelliği
  • Telefon numarası girerek kolay ve hızlı arkadaş ekleme

Andoid için facebook Messenger indir

İos için facebook Messenger indir

 

Facebook mesenger 19.0 sürümü yayınlandı

0

facebook-mesenger-indir

Facebook’un sohbet uygulaması Facebook mesenger 19.0 güncellemesini yayınladı. İyileştirmeler yanı sıra yeni özelliklerinde bulunduğu güncel Facebook mesenger 19.0 sürümünü iPhone için iTunes’dan, Samsung, LG gibi Android işletim sistemi kullanan modeller için Google Play Store’dan ücretsiz indirebilirsiniz.

 

Güncelleme ile gelen yeni özellikler

Facebook Mesenger, Facebook üyelerinin kendi aralarında görüntülü, sesli ve yazılı olarak iletişim kurdukları, aynı zamanda fotoğraf, ses dosyası gibi dosya paylaşımı yaptıkları ve kişilerin ruh hallerini temsil eden çıkartmalar gönderdikleri bir mobil uygulama. Eski özellikleri yanı sıra Mesenger’ın 19.0 güncellemesi artık Whatsapp gibi mesenger üzerinden gönderilen fotoğraflar iPhone’da film rulosuna kayıt edilecek. Artık Facebook sohbet üzerinden gönderilen fotoğrafları telefona kayıt etme işlemi için ekstradan bir işlem yapmak gerekmiyor.

Samsung için Facebook mesenger güncelleme ve iPhone için Facebook mesenger güncelleme işlemleri için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

Facebook Mesenger indir


- sponsor -