Ana Sayfa Etiketler Blutv ayarları

blutv ayarları ile ilgili içerikler.


BluTV abonelik iptali nasıl yapılır?

BluTV Türkiye genelinde en çok tercih edilen video platformları arasında yer almaktadır. En güncel dizileri ve filmleri bünyesinde barındıran, abonelik sistemiyle çalışan BluTV aylık ücretlendirme karşılığında kullanıcılara hizmet vermektedir. BluTV hacmini günden güne arttırırken kimi kullanıcılar BluTV üyelik iptal etme ve abonelik sonlandırma kararı alıyor. Peki BluTV abonelik kapatma işlemi şiçin ne yapmak gerekiyor? Bu yazımızdan yararlanarak BluTV üyeliğini iptal etme ve ödeme yöntemini silme konuları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

BluTV aboneliğim ne kadar sürüyor?

BluTV, diğer pek çok platformda olduğu gibi kullanıcılardan aylık ödeme talep etmektedir. Kişi üyeliğini iptal etmediği sürece aylık ücretlendirme yapılır ve 1 ay boyunca kullanmaya devam edilebilir. Ödeme işlemi kredi kartı, mobil ödeme, Play ve App Store’dan ödeme gibi yöntemlerle otomatik olarak gerçekleştirilir.

BluTV aboneliğini iptal edersem ne olur?

Yalnızca iptal etmiş olursunuz. Abonelik iptalinden doğan ekstra faturalarla karşılaşmazsınız. BluTV ücretlendirmeyi önceden aldığından dolayı iptal durumunda yeni bir ücret çıkartılmıyor.

BluTV abonelik iptal etme nasıl yapılır?

BluTV’de farklı ödeme yöntemleri bulunmakta ve kullanıcılar çeşitli kanallardan aylık ödeme yapabilmektedir. Abonelik iptali için şu yöntemleri kullanabilirsiniz:

Hesabım üzerinden iptal etme

 • Hesabım > Ödeme Bilgilerim > İptal et adımlarını izleyin.

Uygulama içi satın alma iptal etme

 • Apple için
  App Store’u açın > Sayfanın en altına gidin.
  Sayfa kimliğini göster’e basın.
  Hesap altında bulunan “ABONELİKLER”e gidin.
  BluTV’ye basın ve Deneme Aboneliğini İptal Et’e basın.

Turkcell mobil ödeme iptal etme

 • IPTAL blutv yazıp 3544’e SMS gönderin.

Ödeme bilgisinin iptali hakkında detaylara ulaşmak için BluTV > Hesabım > Ödeme Bilgilerim sayfasını kontrol edin. BluTV hesap, abonelik ve ödeme iptali hakkında detaylı bilgi almak için ise BluTV destek ekibi ile iletişime geçin.


- sponsor -