Ana SayfaAndroidDolphin Browser indir

Dolphin Browser indir

- Advertisment -

Dolphin Browser Nedir?

Son güncellemeriyle adeta browser noktasında insanların gönlüne taht kurmuş bu uygulama ile  bilgisayar kullanıyormuşsunuz edasıyla işlemlerinizi, eğlencenizi sürdürebilir, kendinize ‘Ben bu programı neden daha önce indirmedim?’ diyebilirsiniz.  :)

Milyonlarca kullanıcıların oylarıyla enlerin arasına girecek bu programın özelliklerine isterseniz kısaca bir göz atalım:

– Diğer tarayıcılara nazaran farklı, orjinal bir menü yapısına sahip.
– İnternette hızınızı kesmemeniz adına seçili metin kopyalama özelliği mevcut.
– Uygulamanın hafifliğinden ötürü isteklerinizi hızlı cevaplayabilme teknolojisiyle donanmış.
– Bir önceki sayfaya erişebilmek adına İLERİ- GERİ tuşları.
– Tüm sitelerin gözünüzün önünde olması için ÇOKLU SEKME YAPISI.
– İçeriğe daha dikkatli bakmak için MULTI TOUCH YAKINLAŞTIRMA.
– RSS belirleme ve bulma özelliği.
– Belli başlı sitelerinize ulaşmak için SIK KULLANILANLAR MENÜSÜ
– Video, animasyon izleyebilmek için FLASH DESTEĞİ.

iPhone

Dolphin Berowser’ı iPhone ve iPad de kullanmak istiyorsanız bir iTunes hesabınız olması yeterli. Dolphin Browser ile internet daha keyfli vakit geçirecek ve internete daha hızlı bağlanacaksınız. Özellikle iPhone kullanıcıları için ihtiyaç olan Dolphin Browser ile flash videoları izleyebileceksiniz. iPad da flash videoları izlemek için gene Dolphin Browser indirmeniz yeterli olacaktır.

iPhone için Dolphin Browser indir

iPad için Dolphin Browser indir

Samsung

Samsung için Dolphin Browser indirmeniz internette daha keyifli ve daha hızlı dolaşmanızı sağlayacaktır. Dolphin Browser’in özellikleri ile Samsung S3, Samsung Ace, Samsung Note serilerinin özelliklerine özellik katın. Samsung için Dolphin Browser indirmek istiyorsanız bir Google hesabınız olması yeterli. Vereceğimiz link Android için Dolphin Browser indirmenizi sağlayacak ve sizi Google Play’a yönlendirerek Dolphin Browser indirmenize yardımcı olacaktır.

Samsung için Dolphin Browser indir

Diğer Android cihazlar

Dolphin Browser indir, Turkcell T40, HTC, Huwai için ve diğer Android işletim sistemi kullanan cihazlar için. Dolphin Browser ile daha keyifli ve hızlı internet deneyimi yaşayacaksınız.

Android için Dolphin Browser indir

Nokia

Nokia Lumia, Windows Phone 8 ve Symbian için Dolphin Browser indirmek isteyenler için üzücü bir haberimiz var. Şimdilik Nokia için Dolphin Browser indirebileceğiniz bir versiyon yok. Ancak herhangi bir güncelleme yapılırsa biz de yazımızı güncelliyor olacağız.

Blackberry

Blackberry için Dolphin Browser indirmek için Blackberry AppWorld’ giriş yapın. Dolphin Browser for Blackberry ile telefonunuzdan internete girmek çok daha keyifli hale gelecek.

Blackberry için Dolphin Browser indir

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -