Spotify apk indir

0
hatası,sorunu,çözümü

Spotify, Android cihazlar için ücretsiz olarak indirebileceğiniz müzik dinleme uygulamasıdır. Spotify tanıtım amaçlı kullanıcılara 48 saat ücretsiz müzik dinleme hizmeti sunuyor ve ardından Premium’a geçmeniz için sizden aylık ücret talep ediyor. Her ne kadar ücretli bir uygulama olsa da kullanıcılara kaliteli hizmet sunduğu ve aylık ödemeyi hak ettiği ortada.

Sürüm bilgileri: 2.1.0.903

Güncelleme Tarihi:  4 Şubat 2015

İşletim sistemi:  Android 4.1 ve üzeri cihazlar

Boyut: 16.87 MB

25 milyonun üzerinde şarkıya erişmenize olanak tanıyan Spotify sayesinde yerli ve yabancı müziklere erişebilir, çalma listeleri oluşturabilir hatta internetsiz müzik bile dinleyebilirsiniz. Facebook ile entegre edebileceğiniz Spotify uygulaması sade, hızlı erişilebilir ve kullanımı kolay bir arayüze sahip. Uygulamayı denemenizi tavsiye ediyoruz.

Spotify Premium sürümü sitemizde bulunmamaktadır. Spotify Premium apk şeklinde internette açılan başlıklardan güvenliğiniz için dosya indirmemenizi öneririz. Kişisel bilgilerinizin çalınabileceği ihtimaline karşı korsan uygulama kullanmaktan kaçınmanız dileğiyle. Aşağıdaki bağlantı adresini kullanarak Spotify apk güncel sürümünü Android telefon veya tablet için indirebilirsiniz.

Android için Spotify apk 2.1.0.903 indir

Spotify uygulaması ile ilgili görseller:

spotify-apk-indir-android-1

hatası,sorunu,çözümü

Yanıt bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.