iPhone ve iPad için görme testi uygulaması indir

0
hatası,sorunu,çözümü

Vision Test uygulaması iPhone ve iPad için indirilebilir olan gözümüzde herhangi bir bozukluk olup olmadığını test etmeye yarayan göz uygulamasıdır. Göz kusurları hemen hepimizin başına gelebilecek sağlık problemlerinin başında gelir. Hatta gözlerimizin sağlığı ve iyileşme periyodu için doktor muayenesi altında gözlerimize test yaptırırız.

goz-testi-programi-uygulamasi-indir-2

Vision Test / Görme Testi uygulaması içerisinde hangi testler yer alıyor?


 

Görme bozukluklarını ve sorunlarını ortaya çıkaran iPhone ve iPad uygulamasında gözünüzde herhangi bir hasarın ve sorunun varlığını sınayabiliyorsunuz. Uygulamada göz ile ilgili sorunlarımıza cevap verebilecek testler bulunuyor. Rahatsızlığımızı ortaya çıkaran bu uygulama, çıkan sonuca göre bize tavsiye ve önerilerde bulunuyor.

Doktora ihtiyaç duymayacağınız , tablet veya mobil cihazınızla göz testi yapabileceğiniz uygulama içerisinde astigmat, renk, duokrom (çift renk), uzağı görme, görme keskinliği gibi testler bulunuyorr Ayrıca uygulama sayesinde Göz sınavı yapabiliyorsunuz. Optik, gözlük mağazalarını online olarak bulmanıza da olanak tanıyan uygulamada gözlerimiz için nelerin faydalı ve zararlı olduğu konusunda bazı tavsiyeler bulunuyor. Uygulamayı indirmek için buraya tıklayın.

hatası,sorunu,çözümü

Yanıt bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.