iPhone için Özel Numaralar Nasıl Engellenir?

0
hatası,sorunu,çözümü

Birçok iPhone kullanıcısı özel numaralar ile ilgili sorunlar yaşıyor. iPhone kullanıcıların bu konuda kesin bir çözüm sağlayabilmesi için Mobilge olarak sizlere destek olacağız.

Özel numaralar ile ilgili bu konuda ne gibi girişimlerde bulundunuz? App Store’da yer alan ücretli ya ad ücretsiz uygulamalar, özel numaralar ile ilgili kesin bir çözüm sağlamıyor. Sadece özel numaralardan gelen çağrıları otomatik olarak meşgule almakla yetiniyor. Bu durum karşısında daha iyi bir çözüm geliştirebilmeniz mümkün. App Store üzerinden bilmediğiniz uygulamalar indirerek RAM kapasitenizi sınırlandırmak yerine operatörünüze başvurmak daha iyi bir seçenek olabilir.

screen696x696

Turkcell Özel/Gizli Numara Nasıl Engellenir?

Eğer bir Turkcell kullanıcıysanız *253# tuşlayarak özel/gizli numaralardan gelen çağrıları ücretsiz bir şekilde engelleyebilirsiniz.

 Vodafone Özel/Gizli Numara Nasıl Engellenir?

Eğer bir Vodafone kullanıcıysanız  ”GIZLI AC” yazıp 7046’ya kısa mesaj göndererek özel/gizli numaralardan gelen çağrıları engelleyebilirsiniz. Vodafone bu işlemden dolayı müşterilerinden ekstra bir ücret talep etmiyor.

 Türk Telekom (Avea) Özel/Gizli Numara Nasıl Engellenir?

Türk Telekom kullanıcıları da *253# tuşlayarak özel/gizli numaralardan gelen çağrıları diğer kullanıcılar gibi rahatlıkla engelleyebilir. Türk Telekom, müşterileri için bu ve bu tarz işlemlerden ekstra bir ücret almıyor.

hatası,sorunu,çözümü

Yanıt bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.