İnstagram fotoğraflarını indirme (Android ve iOS)

0

İnstagram dünyadaki en popüler fotoğraf paylaşım uygulamalarının başında geliyor. Hergün kullanıcıların uygulama içinde milyonlarca fotoğraf paylaşması ne kadar büyük ve beğenilen bir uygulama olduğunu gösteriyor. Bu kadar çok kullanıcı ve resim barındıran uygulama tabii güvenliği de elden bırakmamış. İnstagram da sizin de bildiğiniz üzere resimleri, fotoğrafları ve videoları telefonumuza ya da bilgisayarımıza indiremiyoruz.

Tanıtacağımız uygulama sayesinde artık bu engeli aşabiliriz. Telefonumuza instagram’da beğendiğimiz ve telefonumuza bedava indirmek istediğimiz resimlere ulaşabiliriz. Öncelikli olarak Android işletimli sisteme sahipseniz Samsung galaxy, HTC, LG, Sony Xperia, Nokia X, General Mobile veya Casper Via gibi cihazlar için InstaSave programını buradan indirin. iOS işletim tabanlı iPhone kullanıyorsanız buraya tıklayın.

Normalde Instagram’da fotoğraf elde etmenin ve teleofumuza indirmenin en basit yöntemi ekran görüntüsü alıp telefona kaydetmek. Ancak ekran görüntüsünü, kırpmak, görütünün küçük olması yaptığımız bu işte bize fayda sağlayamacaktır. Bu yüzden InstaSave uygulamasını kuruyoruz ve beğendiğimiz fotoğrafları indirebiliyoruz.

InstaSave’i yüklediysek Instagram hesabına giriş yapıyoruz. Keşfet butonuyla ya da indirmek istediğimiz fotoğrafları kalp butonuna dokunup beğeniyoruz.  İndirmek istediğimiz resmin üzerine gelip bir kez dokunuyoruz. Tik işareti çıktıktan sonra yukarıda disket işareti çıkar bu download yani indir anlamına geliyor. Kaydedilsin mi şeklinde uyarı çıkıyor. Yes ya da No şeklinde iki seçenek sunan İnstagram telefona resim indirme uygulamasının bu sorusuna yes şeklinde cevap veriyoruz ve fotoğrafı telefona indiriyoruz.