Android için mp3 programı indir

0
12.176 views

Android telefonda Mp3 indirebilmeniz için reklamsız, kaliteli programların araştırmasını ve derlemesini yaptık. Sizler için üç adet şahane mp3 indirme programı bulduk. Bunlardan birincisi VK Music & Video diğeri ise Music & Video uygulamasıdır. Bu programlar sayesinde saçma sapan reklamlara tıklamadan mobil kullanıcıları telefonuna ücretsiz olarak sınırsız müzik indirebilecek.

Telefondan Mp3 indirip, sonra telefona yüklemek, hafıza kartını çıkarıp takmak artık geride kalıyor. İnternet defalarca klip izlemek, mp3 dinleyip kotanızı, internet paketinizi tüketmek yerine bu program sayesinde albüm listenizi sıfırdan oluşturabilirsiniz.

VK Music & Video 

VK Music & Video adından da anlaşılacağı gibi Rus kaynaklı bir uygulama. Ruslara ait olduğuna bakmayın, bir çok reklam tuzaklarından oluşan Türk ve diğer bir çok yabancı uygulamalara taş çıkartabilecek en iyi, en çok puan alan uygulamaların başında geliyor. Müzik indirmek ve sınırsız bir arşiv oluşturmak istiyorsanız tam size göre bir program.

Dilerseniz Mp3 indirme programı android için olan VK’nın nasıl çalıştığına bir göz atalım. Öncelikle http://m.vk.com/ adresinden VK sitesine iki dakikada kayıt oluyoruz. Programımızı indiriyoruz ve Türkçe dil desteği ile kullanmaya başlıyoruz.

Sol üstten dilediğiniz gibi hem video hem de mp3 indirebilirsiniz. Mp3 ya da Video’yu seçerek arama kısmına gelip aradığınız video ya da mp3’ü hiç reklama tıklamadan ücretsiz ve hızlı bir şekilde android telefonunuza yükleyebilirsiniz. Mp3 ve videoları kalitesine göre ister oynatın ister mobil telefona indirin.
müzik-indirme-programı-indir-android-mobilkaynak

Telefonunuza veya tabletinize indirmek için aşağıdaki linke tıklayarak ücretsiz indirebilirsiniz. Samsung, HTC, LG, Sony Xperia, Casper, General Mobile ve diğer android işletim sistemine sahip kullanıcıların tümü indirebilir.

Samsung için Mp3 indirme programını yükle.

LG için Mp3 indirme programını yükle.

HTC için Mp3 indirme programını yükle.

 Sony Xperia için Mp3 indirme programını yükle.

 General Mobile için Mp3 indirme programını yükle.

Casper için Mp3 indirme programını yükle.

Music & Video

Bir diğer tanıtacağımız mp3 indirme uygulaması yine VK kadar hızlı ve kullanışlıdır. Hem video izleme hem de izlediğiniz videoları indirme ve sese dönüştürme özellikleri olan uygulama sayesinde dilediğiniz dosyayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

mp3-ve-video-android-mobilkaynak

Samsung için Mp3 & Video indirme programını yükle.

LG için Mp3 & Video  indirme programını yükle.

HTC için Mp3 & Video  indirme programını yükle.

 Sony Xperia için Mp3 & Video indirme programını yükle.

 General Mobile için Mp3 & Video  indirme programını yükle.

Casper için Mp3 & Video  indirme programını yükle.