Android için En iyi Şahin Modifiye Oyunları

0
hatası,sorunu,çözümü

Bir zamanlar ülkemizde damgasını vuran araçlardan biri olan Tofaş’ın araçları adından sıkça söz ettirmişti. Türkiye’nin unutulmazları arasında yer alan ve günümüzde dahi kendi alanında popülerliğini koruyan Şahin araçları artık Android cihazlarında. Eğer siz de Şahin’e olan ilginizi mobil cihazınıza taşımak, Android telefon veya tabletiniz için Şahin oyunları indirmek istiyorsanız bu listemizden yararlanarak, mobil için Şahin drift, park etme, yarış, Doğan SLX modifiye ve bu Fiat araçlarıyla ilgili diğer simülasyon oyunlarına göz atabilirsiniz.

Bu yazıda neler okuyacağız?

Android için indirilebilecek en iyi Şahin modifiye oyunları 

1- Şahin Modifiye ve Drift 3D

Google Play’de en çok indirilen Şahin modifiye oyunlarından biri olan Şahin Modifiye ve Drift 3D kullanıcılara araçlarını geliştirmek ve yarış yapmak için tercih edebilecekleri Tofaş Simülasyon oyunu.

Spoiler, jant, vinyl, egzoz değiştirme, süspansiyon değiştirme, helezon yükseltme ve alçaltma seçenekleri ile aracınızı zevkinize göre süsleyin ve 3 boyutlu drift keyfi yaşayın.

Ücretsiz İndir

2- Modifiyeli Şahin Park Etme

Şahin modifiye ederek aracınızı güzelleştirebileceğiniz bu simülasyon oyununda farklı renk, spoiler, jant, egzoz seçenekleri bulunuyor. Bunun yanında aracı özelleştirmek adına oyunda plaka değiştirme, süspansiyon ayarı yapma ile aracınıza şık görünümlü hale getirebilirsiniz.

 Gerçekçi trafik sistemi, seviyeli otopark, kolaydan zora araba park etme, farklı kamera açılarından aracı yönetme ve daha pek çok özelliğe ulaşmak için uygulamayı indirin.

Ücretsiz İndir

3- Modifiyeli Şahin Drift ve Park

Şahin macerasını Android’de sürdürmek isteyenler için geliştirilen Modifiyeli Şahin Drift ve Park oyununda özel renk seçenekleri, spoiler, egzotik jantlar, plaka değiştirme, gerçekçi sürüş deneyimi, el freni ile yanlama, sokaklarda hareketler yapma ve daha pek çok estetik görünümü elde etmek için uygulamayı aşağıdaki bağlantı adresinden indirin.

Ücretsiz İndir

hatası,sorunu,çözümü

Yanıt bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.