Android için silinen dosyaları geri getirme uygulaması indir

0
hatası,sorunu,çözümü

Undelete for Root Users, telefonu root edilmiş Android telefon kullanıcıları için silinen belgeleri, müzikleri, resimleri daha doğrusu her formatta dosyaları geri getirmeye yarayan bir uygulamadır. Root’lu telefonlar için kaybettiğiniz, yanlışlıkla sildiğiniz bütün herşeyi geri yükleyebiliyorsunuz.

silinmiş-dosyalari-geri-getirme-yukleme-uygulamasi-android-indir

Hepimizin başına gelebilir, insanlık halidir. Telefonu kullanırken işimize yarayan bir belgeyi yanlışlıkla silebiliriz. Bizim için aşırı derecede önem taşıyan ve mutlaka tekrardan yüklememiz, geri almamız gereken dosyalar olabilir. İşte burada imdadımıza Undelete for Root Users uygulaması yetişiyor.

Tam aksine dosyayı geri getirmenin yanında dilerseniz telefonunuzda muhakkak silinmesi gerektiğini düşündüğünüz dosyaları, resimleri, sesleri de tekrardan geri alınamayacak şekilde mobil cihazınızdan kaldırabiliyorsunuz. Android işletim sistemli tablet ve telefonlar için son derece kullanışlı olan uygulamayı kullanabilmek istiyorsak, iletmek istediğimiz mesajı daha da pekiştirmek adına, rootlu bir cihaza ihtiyacımız var. Samsung Galaxy, HTC, LG, Sony Xperia ve diğer android cihazlara indirebileceğiniz ve ücretsiz olarak yükleyebileceğiniz uygulamayı elde etmek istiyorsanız buraya tıklamanız yeterli.

Not: Uygulama Türkçe değildir. Ancak kullanımı basit olduğundan zorlanmayacaksınız.

hatası,sorunu,çözümü

Yanıt bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.